Aktualijos

Migracijos skyrius pradėjo darbą naujose patalpose Stoties gatvėje
  • Įkelta: 2019-11-04

Svečiai ir naujose patalpos įsikūrę Migracijos skyriaus darbuotojai. Autorės nuotraukos

Nuo šiandien Migracijos departamento Tauragės skyrius klientus priima naujose patalpose. Skyrius įsikūrė Stoties g. 15, kur anksčiau odontologijos klinika „Implantera“. Atidarymo šventėje dalyvavę svečiai džiaugėsi erdvesnėmis patalpos ir linkėjo gero darbo.

Nuo liepos 1-osios pasikeitė Migracijos departamento struktūra –  Migracijos skyriai tapo nebepavaldūs policijos komisariatams. Todėl nuspręsta Migracijos departamento Tauragės skyrių iškelti iš Policijos komisariato pastato. Jis perkeltas į Stoties gatvę, taigi nuo šiol, jei prireiks pasikeisti pasą turėsite kitų migracinių klausimų, teks keliauti ten.

Naujų patalpų atidarymo šventėje dalyvavo vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila ir pavaduotojas Vygandas Mylimas, kiti garbingi svečiai.

Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė, sveikindama svečius ir kviesdama juos apžiūrėti naująsias skyriaus patalpas, džiaugėsi patogia klientams skyriaus vieta mieste, geresnėmis specialistų darbo ir klientų aptarnavimo sąlygomis:

– Visuomet tampa malonu įgyvendinus siekius. Tikimės, kad Migracijos departamento klientai įvertins mūsų pastangas sukurti kiek galima geresnes aptarnavimo sąlygas ir teikti kuo patogesnes paslaugas. Šiandien turime dar vieną džiugią žinią – pradeda veikti Migracijos departamento skambučių centras, kurio darbuotojai telefonu ir el. paštu teiks informaciją klientams. Tai yra dar viena klientų aptarnavimo gerinimo priemonė.

Vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius, sveikindamas skyriaus kolektyvą, pasidžiaugė naujomis patalpomis ir pasakojo, kad ministerija įvairiais būdais stengiasi gerinti paslaugas. Jis tikisi, kad per ateinančius metus bus įdiegta ir naujo tipo paslaugų. Pvz., pasą bus galima gauti neišėjus iš namų. Pasak viceministro migracijos skyrių darbuotojai turi betarpišką ryšį su gyventojais, o tai – tiesioginis žmogaus santykis su valstybe. Iš to, kaip žmogus aptarnaujamas, jis susidaro bendrą vaizdą apie valstybę.

– Geresnės darbo sąlygos, natūralu, lemia ir geresnes paslaugas, ir geresnę kolektyvo būseną, – savo sveikinimo kalboje pastebėjo ir Tauragės savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Pasak jo, smagu, kad paslaugų nemažinama, kaip dabar dažnai būna, o kaip tik atvirkščiai – jos artinamos prie gyventojų. Išgirdęs apie Kėdainiuose atidaromą skambučių centrą, meras pasvarstė, kad kas nors panašaus galėtų įsikurti ir mūsų mieste.

Beje, nuo lapkričio 4 d. Tauragės skyriuje, kaip ir kituose Migracijos departamento teritoriniuose skyriuose, pasikeitė ir klientų aptarnavimo laikas – klientai aptarnaujami pirmadieniais nuo 7.30 iki 18.30 val., antradieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val., penktadieniais – nuo 7.30 iki 15.15 val. (be pietų pertraukos).

Nuo liepos 1 d. pasikeitė Migracijos tarnybos padalinių priklausomybė, pavadinimai ir darbo laikas. Šie pasikeitimai susiję su institucine migracijos funkcijų pertvarka. Paklausta, kam atiteks Policijos komisariato patalpose likę laisvi kabinetai, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė „Tauragės žinioms“ sakė, kad išsikrausčius Migracijos skyriui atlaisvės 3 kabinetai, į kuriuos, planuojama, persikels Tauragės aps. VPK Veiklos skyrius.

Apsilankęs naujajame Migracijos skyriuje Tauragės savivaldybės meras Dovydas Kaminskas pasinaudojo proga ir pats pasinaudoti jo paslaugomis – užsisakė naują pasą

Daugiau straipsnių