Aktualijos

Andriaus Tapino pastebėjimai: Tauragės meras atsilieka nuo kaimynų
  • Įkelta: 2019-11-08
Andrius Tapinas filmavo laidą Tauragės kultūros rūmuose. Autorės nuotrauka

Ketvirtadienį tauragiškiai gausiai susirinko pasijuokti iš politinių šalies aktualijų bei pačių savęs. Po dviejų metų pertraukos į Kultūros rūmus atvyko šmaikštusis Andrius Tapinas su „Laisvės TV“ filmavimo komanda. Populiariajame intelektualios satyros vakaro šou „Laikykitės ten“ žurnalistas pašiepė pastarojo meto rajono aktualijas, sulaukusias vietinės žiniasklaidos dėmesio. Kliuvo merui, „Mergelių užeigai“, M. Mažvydo progimnazijos direktoriui ir iš pareigų atleistam Kęstučiui Komskiui.

Pasisveikinimą su žiūrovais Andrius Tapinas pradėjo įvardydamas pagrindinį mūsų miesto trūkumą – esą Tauragė – nežinia kur esantis miestas, todėl atvykti čia yra reikalų. Tačiau tai neatbaidė nei paties satyros meistro, nei dviejų vakaro pašnekovų – prodiuserio Martyno Tylos ir šiuolaikiškos žurnalistikos platformos „Nanook multimedia“ vienos iš įkūrėjų, žurnalistės Bertos Tilmantaitės, kurie atvyko pokalbiui antroje laidos filmavimo dalyje.

Pro A. Tapino skvarbų žvilgsnį neprasprūdo rajono pastarųjų savaičių aktualijos – FNTT dėmesys „Mergelių užeigai“, aprašytas „Tauragės žiniose“ bei M. Mažvydo progimnazijos direktoriaus interneto komentarų skandalas, kuriuos susidomėjo ne tik vietinė spauda, bet ir LNK televizija. Kliuvo ir prieš kurį laiką dėl promilių darbo vietoje iš Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktoriaus pareigų atleistam Kęstučiui Komskiui. Esą, bet kurio Komskio atleidimas – savaime gera žinia.

Politikus viešai dažnai „skalbiantis“ žurnalistas prie naujai išrinkto Tauragės rajono mero, regis, prikibti neturėjo dėl ko. Visgi, nepraleido progos šmaikščiai „pašpilkuoti“ rajono galvos – esą Dovydas Kaminskas atsilieka nuo kaimynų, mat, kitaip, nei aplinkinių rajonų politikai, niekada nebuvo pakliuvęs į teisėsaugos akiratį. Maža to, pats priklausė „Baltosioms pirštinėms“.

Tai toli gražu ne visi sąmojai, kurių pažėrė charizmatiškasis A. Tapinas, privertęs jei ne kvatotis, tai bent šyptelėti gausiai susirinkusią auditoriją. Visą laidą galima išvysti „Laisvės TV“ Youtube kanale.

Daugiau straipsnių