Aktualijos

Spalio pirmasis numeris: kaimuose paštų nebeliks
  • Įkelta: 2019-10-03

Naujovės ir kaime sparčiai skinasi kelią – jau visai netrukus rajonuose visai nebeliks paštų, tik centriniai miestų skyriai, o pašto paslaugas teiks mobilieji laiškininkai. Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė įsitikinusi, kad tai vienas geriausių pašto modelių, nes žmonėms nebereikės vykti į pašto skyrių, laiškininkas atvyks į namus. Vis dėlto ne visi permainas sutinka džiaugsmingai. Kalbintos visą gyvenimą dirbusios paštininkės atviros – pagal naują modelį dirbti neketina, apsisprendė darbą pašte palikti. Plačiau skaitykite laikraščio vedamajame.

Šeštadienį minima Tarptautinė mokytojų diena. Jos proga „Tauragės žinios“ paprašė kelių mokytojų pasidalinti mintimis, kas juos motyvuoja darbe, kokia turėtų būti mokykla, kokius mitus apie mokytojo darbą jie norėtų paneigti. Be abejo, atsirado ir norinčiųjų mokytojus pasveikinti. Smalsu, kokius žodžius jiems skyrė? Skaitykite laikraštį.

Tauragės rajono savivaldybė dėlioja artėjančių kalėdinių renginių scenarijų. Pagrindinio koncerto atlikėjas jau aiškus. Kas jis – sužinosite jau rytoj.

Bandymas aukcione parduoti UAB „Dunokai“ kontrolinį akcijų paketą šeštą kartą baigėsi šnipštu. Ir vėl neatsirado norinčiųjų jį pirkti. Valdyba tikina, kad ateities perspektyvas reikės peržiūrėti, nes taip tęstis nebegali. Taip pat bus ieškoma bendrovės vadovo, kadangi šiuo metu pareigas einanti Gintarė Rakauskienė dirba pagal terminuotą sutartį.

Tauragėje dienos pietus siūlančios maitinimo įstaigos pripažįsta patiriančios didžiulę tarpusavio konkurenciją. Ne tik dėl didelio šioje srityje dirbančių įstaigų skaičiaus, bet ir dėl didėjančio klientų reiklumo. „Tauragės žinios“ toliau nagrinėja, ko užsukę pietų ieško klientai ir kuo juos sumasinti stengiasi maitintojai.

Taip pat sužinokite, ko ėmėsi dar iš Vytauto 85-ame name veikusio baro „Pas Verą“ laikų žinoma verslininkė Veronika Geštautienė. Ji patalpų nebenuomos, siūlys paslaugas.

Vis dar gajus stereotipas, kad neįgalūs žmonės – kitokie. Juk anksčiau net globos įstaigos būdavo kuriamos užkampiuose, kad neįgalieji nekristų į akis. Laimei, pamažu visuomenė keičiasi, tampa brandesnė ir jau suvokia, kad neįgalūs žmonės niekuo nesiskiria nuo sveikųjų. Tauragė šioje srityje – viena pirmaujančių.

Aktyviems tauragiškiams kilo idėja suburti sportuojančius Tauragės sporto profesionalus ir mėgėjus į vieną grupę. Jau surengti keli dviračių žygiai, planuojama kita aktyvi veikla. Iniciatyvos „Judėkime kartu“ organizatoriai siekia, kad įvairių sporto šakų entuziastai susipažintų, bendrautų tarpusavyje, taptų atviresni vienas kitam.

Nesnaudžia ir kultūros atstovai. Tauragėje jau šešerius metus gyvuoja tradicija minint Tarptautinę muzikos dieną pagerbti kūrybingiausius ir darbščiausius kultūros darbuotojus, nuo praėjusių spalio 1-osios iki šių metų spalio 1-osios labiausiai prisidėjusius prie kultūrinio vyksmo. 

Gražaus savaitgalio! 

Daugiau straipsnių