Aktualijos

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje“: į pensiją išeinantis seniūnas Virginijus Žilius: miestiečių bėdos – mano rūpestis
  • Įkelta: 2019-10-17

Duobėta gatvė,  per arti tvoros kaimyno pasodintos tujos, gėles nuo kapų nuskabančios stirnos, perdegęs gatvės šviestuvas – šias ir šimtus kitų miestiečių problemų pirmiausia išgirsta ir sprendžia miesto seniūnas Virginijus Žilius. Vyro rankose netyla mobilusis telefonas. Tačiau intensyviai plušančiam seniūnui šį mėnesį sukanka 65-eri. Pagal naująjį Valstybės tarnybos įstatymą jis nebegali tęsti valdininko karjeros. Tiesa, išlieka galimybė dar kuriam laikui įsidarbinti būsimam seniūnui darbus perduodančiu, padedančiu mentoriumi. Ką pasirinks seniūnas: poilsį nuo problemų ar jas?   

Vidas Stašaitis daug kam žinomas kaip vienas Ekstremalų asociacijos įkūrėjų, aštrių pojūčių entuziastas. Ko tik jis nėra išbandęs: keliolika kartų šokęs virve, parašiutu, nardęs, išnaršęs sunkiai pasiekiamus karinius objektus ar šachtas. Vyras mėgsta gamtą, fotografiją, yra surengęs ne vieną žygį gamtos ir nuotykių mėgėjams. Prisėdus pašnekesiui prie kavos gerti jos nebuvo kada. Ką jis papasakojo, skaitykite laikraštyje.

Seime pristatytas artėjančių 2020 m. Seimo rinkimų vienmandačių apygardų ribų projektas. Perbraižomas apygardų žemėlapis. Sužinokite, kurias apylinkes planuojama „atriekti“ nuo Tauragės ir kodėl atstovą į Seimą tauragiškiams „padės“ rinkti net 3086 Šilalės rajono gyventojai.

„Tauragės žinias“ pasiekė informacija, jog Finansinių nusikaltimų tarnyba susidomėjo viena iš laidojimo paslaugų teikėjų – „Mergelių užeiga“. Tiesa tai ar gandas?

Spalio viduryje boulingo takelius iš kavinės-užkandinės „Boulingas“ išmontavęs UAB „Bacas“ ieško salės nuomininkų. Kas domisi 300 kv. m patalpomis, paklausėme šeimininkų.

Ekonominius nusikaltimus tiriančius pareigūnus sudomino viena Tauragės mėsos perdirbimo įmonė, įtariama slėpusi pajamas – apie porą šimtų tūkstančių eurų siekiančią sumą. Tačiau tai dar toli gražu ne viskas: vienas šeimos, kuri valdo įmonę, narys dar įsukęs ir narkotikų verslą. Netrukome sužinoti, kokia tai įmonė.

Pužų miške, netoli Skaudvilės, yra holokausto aukų vieta – ten 1941-aisiais sušaudyta apie 300 vyrų. Ten stovi paminklas, jis aptvertas. Tačiau jei norėsite aplankyti šią vietą, to padaryti gali ir nepavykti. Kodėl – skaitykite šiame laikraščio numeryje.

Ligitai Juščienei, prieš metus įkūrusiai VšĮ „Gyvūnų globa Tauragėje“, rūpi beglobių gyvūnų gerovė Tauragės mieste ir rajone. Šiuo metu jos namuose laikinai gyvena 14 kačių, o būna ir 20. Ligita tiki, kad vieną dieną Tauragė bus pavyzdys kitiems miestams, kaip reikia saugoti gyvūną nuo galimų pavojų ir tikrai atsakingai jį mylėti.

Juokais meilės emigrante save vadinanti Neringa Kėdienė sako į užsienį važiavusi trumpam, tačiau grįžo tik po 10 metų. Dabar ji penktus metus gyvena savo gimtinėje – Bijotuose, Šilalės rajone, dirba Skaudvilėje įsikūrusioje kavinėje „Skaudvila“. Spėkite, ar ji gailisi grįžusi į gimtinę?
Norkaičių kaime yra unikali vieta, vadinama Saulėkalniu. Taip vadinasi ir folkloro ansamblis, Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre suburtas prieš metus. Dabar jis jau ir „pakrištytas“. Vardynos surengtos laikantis senųjų, protėvių puoselėtų tradicijų.

Sporto puslapyje: koks pėsčiųjų žygis rengiamas šį sekmadienį, Pasaulio moterų bokso čempionate dalyvavusią tauragiškę Ivetą Lešinskytę, likusią per plauką nuo medalio, ir įsibėgėjusias Sekmadienio krepšinio lygos (SKL) kovas.

Taip pat skaitykite apie tauragiškę, sugalvojusią, kaip originaliai sušildyti vienišus ir šąlančius ilgąjį Vėlinių savaitgalį ir kaip jai sekėsi ieškoti bendraminčių.

 

Iki susitikimo!

Daugiau straipsnių