Aktualijos

Dingusį katerį rado pilotas
  • Įkelta: 2019-10-02
Asociatyvi nuotrauka

Sekmadienį į policiją dėl patirtos vagystės kreipėsi du vyrai. Iš jų sodybos Vaidilų kaime dingo Balskų tvenkiny prie liepto pririštas kateris. Apie vandens transporto dingimą jo savininkams pranešė po apylinkes skraidęs ultralengvojo orlaivio pilotas.

Kaip praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), kateris „Arriva“ priklausė 47 ir 21-erių vyrams.

– Tai, kad kateris dingo, pastebėjo tuo metu lėktuvu (ultralengvuoju orlaiviu, – aut.past.) skraidęs jų bendras pažįstamas. Jis susisiekė su minėtaisiais vyrais ir paklausė, gal šie katerį ruošia žiemai ir iškėlė į krantą. Sužinojęs, jog to neįvyko, vyras pakilo lėktuvu ieškoti katerio. Po kurio laiko jį rado už dviejų kilometrų vandens žolėse, – pasakojo Greta Kęsminaitė, Tauragės AVPK atstovė spaudai.

Partempę į krantą savo katerį vyrai pastebėjo, jog šis apgadintas: trūko pakabinamo benzininio variklio „Johnson“, echoloto, magnetofono, kompaso ir radijo imtuvo. Draugai patyrė 10 000 eurų nuostolį. Anot G.Kęsminaitės, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Daugiau straipsnių