Aktualijos

Buvusiame „Snoro“ pastate įrengs butus
  • Įkelta: 2019-10-09
Projekto vizualizacijoje matyti ketinama įrengti palėpė

Vytauto gatvėje, 60 C numeriu pažymėtame name, kuriame prieš keletą metų veikė bankas „Snoras“, netrukus prasidės statybos. Administracinės paskirties pastatą nuosavybės teise valdanti UAB „Deivesta“ planuoja įrengti palėpę ir tris butus joje.

Tauragės rajono savivaldybės interneto puslapyje publikuojamas pranešimas apie planuojamą kapitalinį pastato remontą bei projektiniai siūlymai. Juos parengė kauniškių IĮ „Arūno Liočo firma“.

„Kapitališkai remontuojamo pastato stogo kraigas sutaps su besiglaudžiančio pastato stogo kraigu – „atlaužiami“ stogo kraštai, pastato aukštis nesikeis. Trečiajame aukšte formuojami trys butai. Projektuojamais laiptais patenkama į koridorių, iš kurio numatomi patekimai į butus. Visuose butuose numatomos panašios patalpos – svetainė su virtuve ir valgomuoju, sanmazgas, miegamasis. Šiaurinėje pusėje esančiame bute papildomai numatoma drabužinė ir formuojama lodžija su balkonu“, – projektinių sprendinių aprašyme pristatomi kapitalinio remonto darbai.

Siūlymuose matyti ir trečią aukštą primenančios palėpės vizualizacija.

Pastatą, kuriame anksčiau buvo įsikūręs bankrutavęs „Snoro“ bankas, aukcione 2015 m. įsigijo Tauragėje registruota UAB „Deivesta“, kurios direktorius – Vaidotas Juškys. Su juo žurnalistams susiekti nepavyko.

 

Taip pastatas atrodė prieš ketverius metus. „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka 

Daugiau straipsnių