Aktualijos

Atnaujinamas poilsiavietės namelis
  • Įkelta: 2019-10-04
Margaritos Rimkutės nuotrauka

Tauragiškių pamėgtoje Meižio poilsiavietėje vyksta kapitalinio remonto darbai. Atnaujinamas vienas medinių namelių, greta jo „įsitaisė“ medinis Geltonskruostis žaltys.

Namelis, o greta jo ir kitas, stovi netoli įėjimo į poilsiavietę, prie pat tvenkinio. Šilinės girininkijos darbuotojams baigus jo karkasą, bus sukaltas ir pastatytas stalas, suolai.

Iš miesto ištrūkę poilsiautojai prie Meižio tvenkinio atvyksta išsikepti šašlykų, komfortiškai pabūti gamtoje, pasivaikščioti su šunimi. Poilsiautojus pasitinka visuomet tvarkingas ir švarus, aplink tvenkinį vedantis, poilsiavietės takas. Paėjėjus toliau ant medžių matyti trasos žymėjimas drąsinantis vietos lankytojus leistis giliau į mišką, susipažinti su vietos gamta.

Meižio poilsiavietė priklauso Šilinės girininkijai, kuri atnaujinimo darbus vykdo iš savo resursų. Jai talkina ir urėdija. Prie remonto darbų labiausiai prisideda  urėdijos  stalius Raimundas Pauga. Jis atsakingas už rekreacinių objektų įrenginius, priežiūrą, renovavimą. Pernai vyras atnaujino dešimtmetį tarnavusią, vandeny įrengtą, poilsio salelę su suolu ir stalu.

Daugiau straipsnių