Aktualijos

Sutaupytas lėšas panaudos Pilėnų gatvei
  • Įkelta: 2019-09-24
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Praėjusią savaitę Taryba priėmė sprendimą teikti projekto paraišką dėl papildomo finansavimo vienai miesto gatvių asfaltuoti. Likus lėšų nuo Europos Sąjungos finansuotų Žemaitės, Smėlynų gatvių ir Smėlynų skersgatvio asfaltavimo projektų, atsirado galimybė jas nukreipti į kitų pagal eiliškumo sąrašą numatytų gatvių rekonstrukciją. Anot Plėtros ir investicijų skyriaus vedėjos Genovaitės Pukelytės, pirmoji sąraše – Pilėnų gatvė. Dėl jos asfaltavimo ir bus teikiama paraiška likusių lėšų panaudojimui.

– Nuo Europos Sąjungos projektų, vykdomų per Regionų departamentą, sutaupėm apie 100 tūkst. eurų nuo Smėlynų gatvės, Smėlynų skersgatvio ir Žemaitės g. Ir dar rezervas yra 100 tūkst. eurų, taigi lieka apie 200 tūkst., kuriems mes papildomai galim teikti paraišką. Iš eilės yra Pilėnų gatvė, ir kaip tik 200 tūkst. eurų mes galim panaudoti 200 m gatvės asfaltavimui, – teigė skyriaus vedėja.

Anot jos, už 200 tūkst. eurų Pilėnų gatvėje bus įrengta visa infrastruktūra – šaligatviai, apšvietimas, nuotekų sistema. Pagal eiliškumą prieš Pilėnų dar Strazdo, Paberžių ir Matulaičio gatvės.

Anksčiau skelbta, jog pirmoji asfaltavimo sąraše esanti Strazdo gatvė šiuo metu yra renovuojama ir planuojama užbaigti iki 2020 m., po jos esančios Paberžių g. asfaltavimui paskelbtas konkursas.

„Tauragės žinių“ duomenimis, trečiojoje – J. Matulaičio gatvėje vyksta parengiamieji darbai – atnaujinamos vandentiekio komunikacijos. Anot Statybos skyriaus vedėjo Aivaro Preikšaičio, tikimasi finansavimą šios gatvės asfaltavimui gauti iš Regiono kelių direkcijos per Kelių priežiūros programą. Abi, Matulaičio ir Pilėnų gatves, pasak jo, planuojama užbaigti tais pačiais – 2021 metais.  

Daugiau straipsnių