Aktualijos

Krepšinio klubas „Fortūna-Agava“ keičia pavadinimą
  • Įkelta: 2019-09-27
Naujas komandos logotipas

Krepšinio klubas „Fortūna-Agava“ netikėtai paskelbė keičiantis pavadinimą ir nuo šiol bus žinomas kaip Tauragės „Tauragė“. Klubo atstovai neigia kalbas apie besikeičiančius pagrindinius rėmėjus. Regionų krepšinio lygoje žaidžiantis klubas aktyviai ruošiasi naujam sezonui. Kiek anksčiau klubas skelbė apie vyriausiojo trenerio pasikeitimą.

Tauragės krepšinio klubas „Fortūna-Agava“ pirmadienio popietę socialinio tinklo paskyroje paskelbė keičiantis pavadinimą į „Tauragė“. Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžiantis klubas ruošiasi jau penktajam savo sezonui, kiek anksčiau skelbė apie komandos sudėtį bei pokyčius vyriausiojo trenerio poste. Klubo atstovai neigia kalbas, kad pavadinimas keičiamas dėl pagrindinių rėmėjų LC Fortūna ir prekybos centro „Agava“ pasitraukimo.

– Klube nieko nevyksta ir rėmėjai nesikeičia. Pavadinimo kaita beveik natūrali, kadangi su gerėjančiais komandos rezultatais platėja ir stiprėja bendras rėmėjų ratas. Tiek LC Fortūna, tiek „Agava“ ir toliau lieka pagrindinių rėmėjų trejete kartu su savivaldybe, – „Tauragės žinioms“ teigė klubo atstovas Tomas Marcinkevičius.

Po naujienos pasidalinimo, kai kuriems klubo sekėjams socialiniame tinkle kilo klausimų ar nekils painiavos, nes mieste taip pat veikia Tauragės krepšinio klubas. Komandos atstovai patikino, kad painiavos neklis, nes abu klubai žaidžia skirtingose lygose – buvusi „Fortūna-Agava“ žaidžia RKL, Tauragės krepšinio klubas žaidžia Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Klubas per keturis sezonus spėjo pasižymėti trimis apdovanojimais: mažojo finalo nugalėtojų taurė ir bronzos medaliai RKL B divizione, apdovanojimas už geriausią komunikaciją tarp visų RKL komandų, bei 2018 m. geriausios Tauragės komandos vardas (tarp visų sporto šakų).

Daugiau straipsnių