Aktualijos

„Youtube“ išgarsėjusį Justiną Mejerį netrukus matysime TV ekranuose
  • Įkelta: 2019-08-30

Asmeninio Justino Mejerio albumo nuotrauka

Tauragiškis 23-ejų Justinas Mejeris, kaip ir jo šokių partnerė Ieva, šokių aikštelėje sukasi nuo vaikystės, tačiau labiausiai išgarsėjo, kai „Youtube“ platformoje pasidalijo romantiško šokio, sukurto pagal atlikėjo Samo Smitho dainą „Dancing with a stranger“, vaizdo įrašu. Tobulą šokį pažiūrėjo daugiau nei 1 mln. žmonių, o šokėjai sulaukė kvietimų dalyvauti Amerikos ir Vokietijos talentų projektuose. Vis dėlto pirmąjį žingsnį į didžiąją sceną pora pasirinko žengti Lietuvoje – LNK televizijos projekto „Šokio revoliucija“ scenoje, kuris startuoja jau rugsėjo 1–ąją ir vadinamas inovatyviausiu televizijos istorijoje. Prieš pat prasidedant projektui – trumpas interviu su Justinu Mejeriu, šiuo metu poilsiaujančiu Amerikoje.

Kas tave išmokė šokti? Kada supratai, kad šokiai yra tavo gyvenimo aistra?

Visą gyvenimą mane treniravo „Spindulio“ vadovai Brigita ir Mindaugas Baniai. Jie išmokė ne tik laisvai judėti scenoje, bet ir davė daug gyvenimo pamokų! Jau paauglys būdamas supratau, kad šokiai yra mano gyvenimo aistra ir be jų neįsivaizdavau savo kasdienybės...

Kaip su Ieva tapote šokių partneriais? Ar jau seniai šokate kartu? O galbūt esate pora ir gyvenime?

Su Ieva į porą sustojome prieš gerą pusmetį. Viskas prasidėjo tada, kai man reikėjo pavaduoti jos partnerį ir sušokti renginyje... Nuo tada mūsų kelionė ir prasidėjo.

Asmeninio Justino Mejerio albumo nuotrauka

Ar esi dalyvavęs kokiuose nors šokių konkursuose, pelnęs apdovanojimų?

Esu tarptautinių varžybų finalininkas, Lietuvos reitinginių varžybų prizininkas, Lietuvos sportinių šokių čempionato bronzos medalio laimėtojas.

Vyrauja stereotipas, kad šokti – nevyriška. Ar esi su tuo susidūręs ar patyręs patyčių?

Normalu, kad patyčios egzistuoja, bet jei esi stiprus ir tiki tuo, ką darai, anksčiau ar vėliau išsikovoji savo vardą ir tave pradeda pripažinti. O žmonės, kurie kalba tau už nugaros, niekuomet nebus tavo priekyje, tai tik skatina tobulėti ir ambicingai judėti pirmyn.

Kiek laiko tenka skirti repeticijoms?

Būna dienų, kai su Ieva dirbame ir po 5 valandas su pertraukomis, bet įprastai 2–3 valandas per dieną.

Jūsų į „Youtube“ platformą įkeltas vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 1 mln. peržiūrų. Ar ilgai užtrukote, kol išmokote šį šokį? Kokius jausmus sukėlė toks populiarumas?

Jausmas nerealus, nes tikrai nesitikėjome... Choreografija nesudėtinga, filmavimas neprofesionalus ir viskas atlikta labai neplanuotai. Žmonėms, matyt, ne tai svarbiausia.

Ar šį šokį sukūrėte patys?

Taip, šokį kūrėme patys ir sukūrėme ganėtinai greitai, per dvi valandas (juokiasi). Buvome įkvėpti ir kūrybingi.

Kodėl nusprendėte šokiu pasidalyti „Youtube“ platformoje?

Unikalu, norėjome būti pirmieji lietuviai su tokiu turiniu Youtubėje.

– Ar panašių vaizdo įrašų ketinate kurti ir ateityje? Kokie jūsų ateities planai?

– Tikrai ketiname kelti daugiau vaizdo įrašų į Youtubę. O laikui bėgant pradėsime kurti vaizdo įrašus, kuriuose mokysime kitus šokti jau sušoktas mūsų choreografijas.

Kas yra tavo palaikymo komanda?

Didžiausią palaikymą jaučiu iš savo šeimos, vadovų ir komandos narių. Be jų nežinau, ar galėčiau didžiuotis savo dabartiniais rezultatais.

Koks jausmas, kai gauni kvietimų dalyvauti Amerikos ar Vokietijos talentų konkursuose?

Išties didelis įvertinimas ir skatinimas daryti dar daugiau ir dirbti dar sunkiau.

Kodėl vis dėlto nusprendėte jų atsakyti ir dalyvauti „Šokio revoliucijoje“?

Tai buvo labai spontaniškas sprendimas. Tuo labiau vasarą išnaudoti produktyviai yra daugelio tikslas. O kiti projektai gali ir palaukti šiek tiek.

Ar dabar, artėjant konkursui, repetuojate dar daugiau? Ar turite trenerį? Kaip nusiteikę pradedate konkursą?

Tikrai dirbame sunkiai ir stengiamės išeiti iš komforto zonos. Negailime savęs ir atiduodame paskutines jėgas, kad išgautume maksimaliai geriausią variantą. Choreografijas „Šokio revoliucijai“ kuriame patys, o konsultuojamės pas vieną geriausių choreografų Lietuvoje Marijaną Staniulėną.

Daugiau straipsnių