Aktualijos

Vyksta prevencija „Vertingų daiktų žymėjimas“
  • Įkelta: 2019-08-13

Ievos Aurylaitės nuotrauka

Antradienį nuo 11 val. iki 14 val. vyksta prevencinis gyventojų daiktų žymėjimas. Visi norintys paženklinti savo daiktus dar gali suskubti atvykti į Atgimimo aikštę (prie fontano). Policijos pareigūnės atvykusius žmones informavo apie turto apsaugą.

Kiekvienais metais Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenė organizuoja daiktų žymėjimo prevencines akcijas. Žmonės atvyksta žymėti daiktus ne tik per akcijas, bet ir į policijos komisariatą. Į vertingų daiktų sąrašą rikiuojasi kompiuteriai, dviračiai ir mobilieji telefonai. Žymėti daiktus yra naudinga, nes policijos pareigūnams yra kur kas lengviau surasti daiktų savininkus, aptikus vogtus ar pamestus daiktus.

– Dviračius graviruojame pagal atitinkamą numerį, kurį įrašome užfiksuojame knygoje, o telefonus ir kompiuterius pažymime su specialiu markeriu, kur pašvietus šviesa matosi mūsų skaičiukas, kalbėjo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Judita Sadauskytė.

Prevencinė priemonė – „Vertingų daiktų žymėjimas“ yra veiksminga, nes yra buvę atvejų, kuomet policija sėkmingai rado  konfiskuotų daiktų tikruosius savininkus.

Ievos Aurylaitės nuotrauka

Ypatingai vasaros metu pagausėja vagysčių. Todėl policijos pareigūnės akcijos metu supažindino atvykusiuosius su veiksmingais būdais, kaip reikia apsaugoti savo turtą.

Daugiau straipsnių