Aktualijos

Norintys išbandyti „freelancerio“ kėdę šiandien renkasi „Spiečiuje“
  • Įkelta: 2019-08-09
„Spiečiaus“ asmeninio albumo nuotrauka

Nuo ryto iki 17 val. „Spiečiuje“ galima atvykti ir išbandyti „freelancerio“ kėdę. Įprastai Tauragės centre įsikūrusio „Spiečiaus“ moderniomis erdvėmis naudojasi smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai. Šiandiena, čia gali atvykti kiekvienas, kas ieško informacijos apie įvairius mokymus ir seminarus, taip pat čia laukiami ir tie, kam įdomu modernios erdvės ir jauki darbo atmosfera.

Rugpjūčio 9 d. iki 17 val. „Spiečiaus“ komanda kviečia visus atvykti į jų įstaigą įsikūrusią Dariaus ir Girėno g. 22 Tauragėje. Minint Tarptautinę Coworking‘o dieną, atvykusieji gali iškeisti savo tradicinę darbo vietą į bendradarbystės erdvę ir pajausti freelancerio kasdienybę.

Koordinatorė Indrė Gendroliutė-Gerulienė paaiškino, kad freelanceris yra laisvai samdomas darbuotojas, kuris pats kuria verslą.

– Mūsų nariai yra laisvai samdomi žmonės, kurie čia gali laisvai atvykti, nereikia ieškotis ofiso, nuomotis ir patirti kažkokių išlaidų veiklos pradžioje. Mes suteikiame galimybę, kad žmogus atvykęs gali gauti sau darbo vietą, internetą, spausdintuvą ir visas kitas paslaugas, ko jam reikėtų darbo pradžiai – kalbėjo I. Gendroliutė-Gerulienė.

Rugpjūtis – atostogų metas, tai puikus laikas domėtis įvairiomis naujovėmis ir galimybėmis, padėsiančiomis praskaidrinti pilką kasdienybę.

– Atvykusiuosius supažindiname su „Spiečiaus“ veikla ir teikiamomis paslaugomis. Jei žmogus dirbantis tam tikroje įmonėje nori pakeisti savo darbo vietą, šiandiena yra puiki proga tai įgyvendinti. Įmonės vadovai taip pat turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad naudojantis mūsų paslaugomis, jų darbuotojai kartą per mėnesį, gali pakeisti darbo aplinką, – pasakojo I. Gendroliutė-Gerulienė.

Tauragės centre įsikūrusio „Spiečiaus“ erdvėse atvykusieji gali apžiūrėti verslo kambarį. Svarbūs susitikimai turi vykti ne kavinėje, ar viešojoje erdvėje, o tam skirtoje vietoje, būtent „Spiečiaus“ erdvės yra tam skirtos ir atitinkamai pritaikytos.

– Šia akcija norime pranešti visiems, kad mūsų nariai turi galimybę net pusantrų metų naudotis šia erdve neatlygintinai, – teigė I. Gendroliutė-Gerulienė.

„Spiečiuje“ galima rasti atskiras darbo, seminarų ir poilsio zonas. Įstaiga atvirų durų dieną rengia pirmą kartą. Akcijos koordinatorė svarsto rengti panašias akcijas bent kartą per mėnesį.

Biuro baldai: leojar.lt

Daugiau straipsnių