Aktualijos

Krepšininko Tado Rapolavičiaus šeimoje pagausėjimas – žmona pagimdė dukrelę
  • Įkelta: 2019-08-01
Reda ir Tadas Rapolavičiai Jovitos Verpečinskienės / Jove photography nuotrauka

„Fortūna-Agava“ krepšininkas Tadas Rapolovačius šiandien tapo tėvu. Jo žmona Reda ketvirtadienio rytą pagimdė dukrelę. Gimdymas praėjo sklandžiai. Gimusi mergaitė – pirmasis šio mėnesio kūdikis Tauragėje. Šeimai ši savaitė kupina emocijų – Tadas dvi dienos prieš tai tapo vasaros krepšinio lygos nugalėtoju.

Streso šeimai įvarė tai, kad kaip tik šiomis dienomis, kai turėjo gimdyti žmona, vyko vasaros krepšinio lygos 3x3 finalinės kovos. Tadas yra turnyro organizatorius bei „Žalgiriniai“ komandos žaidėjas. Finale komanda tapo pagrindinės grupės čempione. Tad emocijų daug.

– Streso buvo daug, vis galvojau, ar žmona nepradės gimdyti. Tuomet būčiau lėkęs į gimdymą, be jokios abejonės. Bet šaunuolė, išlaukė. Emocijų daug, kai pamatau dukrelę, ašaros byra iš akių, – „Tauragės žinioms“ pasakojo tėvu ką tik tapęs Tadas.

Tadas atskleidė, kad mergaitė visiškai sveika, 3,66 kg svorio, 55 cm ūgio. Gimdymas praėjo sklandžiai, be jokių komplikacijų. Neprireikė chirurginio įsikišimo. Tauragės metrikacijos duomenimis, tai pirmasis rugpjūtį gimęs kūdikis Tauragėje.

Tauragės „Fortūnos-Agavos“ žaidėjas Tadas Rapolavičius savo mylimąją vedė po 2 metų draugystės. „Tauragės žinioms“ sportininkas pernai prisipažino, kad kibirkštis įsižiebė jo darbovietėje (Virginijaus Jokūbausko individuali įmonė, – red. past.), kurioje išvydo Redą.

Pora aukso žiedus Tauragės metrikacijos skyriuje sumainė po 2 metų, tą pačią dieną, kurią susipažino. Tadas pernai atviravo, kad šeimos pagausėjimo jaunavedžiai neplanuoja, tuokėsi, kaip pats įvardino, „ne iš reikalo, o iš meilės“. Bet vaikelis šeimoje šiemet buvo labai lauktas.

Daugiau straipsnių