Aktualijos

Ką Dovydas Kaminskas veiks JAV?
  • Įkelta: 2019-08-26
Asmeninio albumo nuotrauka

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė, jog rugsėjo 4-15 dienomis yra suplanavęs vizitą į Jungtines Amerikos Valstijas. Tarptautinėje lyderystės programoje jį dalyvauti pakvietė JAV ambasada.

„Birželio mėnesį su manimi susisiekė JAV ambasada ir pakvietė pokalbiui. Neilgai trukus, susitikome Vilniuje. Ambasados atstovas negailėjo gerų žodžių Tauragei, džiaugėsi matydami pozityvų progresą ir pakvietė dalyvauti tarptautinėje lyderystės programoje, kuri orientuojasi į ekonomikos augimą savivaldybėse. Šiandien jau gavau JAV vizą, tad rugsėjo 4–15 dienomis kartu su dar 9 savivaldybių merais vykstame į Vašingtoną. Taip pat aplankysime Detroitą ir Džeksonvilį“, – paskelbė jauniausias Lietuvos meras.

Delegacija lankysis mažose JAV savivaldybėse, kurios susiduria su panašiomis problemomis kaip ir Lietuvos savivaldybės, o tų savivaldybių vadovai ir atstovai papasakos, kaip jie sprendžia kylančius iššūkius.

Meras pareiškė neabejojantis, jog turime ko pasimokyti iš JAV bei pridūrė, kad visas stažuotės išlaidas apmoka JAV Vyriausybė.

Daugiau straipsnių