Aktualijos

Gražiausio rinkimuose – ir Tauragės fontanas
  • Įkelta: 2019-08-02
Eglės Červinskaitės nuotrauka

Kelionių po Lietuvą portalas pamatykLietuvoje.lt kartu su Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija (LTICA)  iš visų Lietuvos fontanų išrinko 35, jų manymu, verčiausius varžytis dėl gražiausio fontano Lietuvoje titulo ir kviečia padėti išrinkti patį gražiausią. Suskaičiavus balsus, gražiausias Lietuvos fontanas bus paskelbtas paskutinę šios vasaros dieną. Tarp kandidatų juo tapti – ir Tauragės fontanas.

Keliones po Lietuvą skatinantis ir populiarinantis portalas pamatyklietuvoje.lt  pateikia visą rinkimams nominuotų fontanų sąrašą bei nuorodą į elektroninę balsavimo formą. Susipažinus su visais rinkimams nominuotais fontanais, galima pasirinkti 3 fontanus, kuriems norite skirti savo balsą.

Rinkimai vyks visą rugpjūčio mėnesį, o suskaičiavus balsus, gražiausias Lietuvos fontanas bus paskelbtas paskutinę šios vasaros dieną.

Organizatoriai skelbia, kad į nominuotų gražiausiojo fontano rinkimams sąrašą nepateko daug kitų puikių Lietuvos fontanų. Šiuo metu kelionių po Lietuvą portalo pamatykLietuvoje.lt turizmo žemėlapyje pažymėti daugiau kaip 100 įdomiausių įvairiose Lietuvos viešosiose erdvėse veikiančių fontanų. Kviečiama aplankyti ir juos. Fontanų Lietuvoje daug daugiau, tad žemėlapis ir toliau pildomas.

Daugiau straipsnių