Aktualijos

Elektromobilius krauna nemokamai
  • Įkelta: 2019-08-30
Eglės Červinskaitės nuotrauka

Šią savaitę pradėjo veikti pirmosios elektromobilių įkrovos stotelės Tauragės rajono savivaldybės kieme. Jose elektromobilius nemokamai gali įkrauti visi norintieji.

Kaip informavo Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius, dvi įrengtos stotelės yra vidutinio galingumo – 22 kW, elektromobilio bateriją jos įkrauna per 3–4 val. 

Šiomis stotelėmis nemokamai gali naudotis visi Tauragės rajono gyventojai ir svečiai. Kaip informavo Gediminas Kurlinkus, Statybos skyriaus specialistas, kadangi ant savivaldybės stogo montuojama saulės jėgainė, dėl elektromobilių krovimo išlaidų savivaldybė nepatirs.  

Savivaldybės administracijai įsigijus elektromobilį, jau dabar išlaidos kurui sumažėjo iki 1,67 euro/100 km, teigė K. Bertašius. Kai bus prijungta saulės jėgainė, kelionės elektromobiliu nebekainuos visai.

Birželį pasirašyta rangos darbų sutartis dėl dar 5 stotelių įrengimo: prie Kultūros centro, Žalgirių mikrorajone, J. V. Kalvano parke, prie Tauragės viešbučio ir prie baseino. Informuojama, kad darbai pradėti trijose iš 5 įrengimo vietų.

Daugiau straipsnių