Aktualijos

Dviratininkams teko įveikti dvi kalnuotas trasas
  • Įkelta: 2019-08-07

Tomo Kalašinsko nuotrauka

Savaitgalį į Pagramančio regioninį parką rinkosi dviračių entuziastai iš visos Lietuvos. Pusė šimto žygeivių nuostabiomis gamtos trasomis teko įveikti stačias įkalnes ir vingiuotas nuokalnes. Po žygio dalyviai vaišinosi vietoje gamintu plovu ir namine vaisių duona.

Tomo Kalašinsko nuotrauka
Tomo Kalašinsko nuotrauka

Pagramančio regioniniame parke rugpjūčio pirmą šeštadienį rinkosi dviratininkai iš visos Lietuvos. Net pusė šimto dviračių entuziastų atvyko iš Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Radviliškio, Jurbarko, Gargždų ir aplinkinių rajonų. Šiemet dviračių žygiui buvo paruoštos dvi trasos – 29 ir 40 km. Trumpesnė trasa buvo skirta norintiems ramiai pasivažinėti miško keliukais, žvyrkeliais be didesnių iššūkių.

Tomo Kalašinsko nuotrauka
Tomo Kalašinsko nuotrauka

Ilgesnioji trasa pareikalavo dviratininkų fizinių jėgų bei ištvermės. Teko įveikti kelias bekeles, stačias įkalnes ir nuokalnes, bristi per upelį ir du kartus kirsti Akmenos upę. Kai kuriems pavyko tai padaryti nenulipus nuo dviračio. Įveikus sunkius ruožus, buvo lengvos atkarpos atgauti jėgas. Grįžus į starto vietą visų žygeivių laukė čia pat išvirtas gardus plovas, arbata, namie kepta duona su vaisiais. Visiems dviratininkams įteikti atminimo diplomai.

Daugiau straipsnių