Aktualijos

16-oji garbės ambasadorė: mielai dirbčiau su jaunimu
  • Įkelta: 2019-08-14

Tauragės rajono savivaldybės taryba priėmė vieningą sprendimą Agnei Nainytei, gyvenančiai Roterdame, Olandijoje, suteikti Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardą. Tai jau 16-oji ambasadorė, kuri garsins Tauragės vardą ir dalinsis savo patirtimi bei ryšiais, prisidėdama prie projektų, naudingų gimtajam miestui.

Tauragėje gimusi ir užaugusi Agnė Nainytė baigė „Versmės“ gimnaziją. Šiuo metu gyvena Olandijoje, Roterdamo mieste. Į savo gimtinę mergina grįžta bent kelis kartus per metus – aplankyti savo šeimą ir draugus.

Booking.com kompanijoje Amsterdame dirbanti Agnė yra atsakinga už procesų automatizavimą naudojant LEAN metodus. 2019 metais buvo išvykusi savanoriauti į Ugandos kaimelius, kur dirbo su moterų grupėmis, padėjo joms stiprinti turimą verslą bei padidinti pardavimus. Laisvalaikiu mergina mėgsta sportuoti, ypač bėgioti, dalyvauti maratonuose.

„Noriu padėti Tauragės krašto bendruomenei susitirpinti verslo rinką,  pritraukti naujų investuotojų, verslo partnerių, kurie kurtų naujas darbo vietas. Mielai dirbčiau ir su jaunimu, kuriems patarčiau kaip įsilieti į darbo rinką“, – motyvuodama savo apsisprendimą tapti Tauragės rajono garbės ambasadore, teigė Agnė Nainytė.

Viena iš pirmųjų naujos ambasadorės idėjų bendrai veiklai – konsultacijos / mentorystė verslo įmonėms, norinčioms sumažinti savo kaštus ar pagerinti klientų pasitenkinimą taikant LEAN metodus.

Garbės ambasadoriaus ženklelius prieš tai yra gavę: Giedrius Šteimantas, (Kopenhaga, Danija), Monika Lionaitė (Stokholmas, Švedija), Laura Grinevičiūtė (Tbilisis, Gruzija), Gabija J. Vecci (Charlotte, JAV), Greta Petrošiūtė (Kopenhaga, Danija), Sigita Šimkuvienė (New Haven, Jungtinės Amerikos Valstijos), Diana Aleknaitė (Čikaga, JAV), Agnė Bernikaitė (Wadenswil, Šveicarija), Juozas Kazlauskas (Masačiusetsas, Bostonas, JAV), Audronė Anulienė (Briuselis, Belgija), Benas Norvilas (Melburnas, Australija), Julius Valantiejus (Miunchenas, Vokietija), Audronė Trilikauskytė (Londonas, Jungtinė Karalystė), Egidijus Arnašius (Dublinas, Airija), Rūta Lukošiūnaitė (Horsensas, Danija).

Daugiau straipsnių