Aktualijos

„Žvaigždutei“ vadovaus Zigmas Mozuraitis
  • Įkelta: 2019-07-03
Zigmo Mozuraičio asmeninio albumo nuotrauka

Pagaliau atsirado kam vadovauti lopšeliui-darželiui „Žvaigždutė“ – vakar įvykęs konkursas buvo sėkmingas. Pretendento būta vieno, jis ir laimėjo. Tai Zigmas Mozuraitis, šiuo metu einantis Pagramančio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas.

Jau ir pats savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas pametė skaičių, kiek kartų Tauragės savivaldybės administracija skelbė konkursą lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktoriaus pareigoms eiti. Gal penkis? Ir jie vis neįvykdavo – neatsirasdavo norinčiųjų dalyvauti.

Galų gale savivaldybėje surengtas konkursas įvyko. Dalyvauti jame panoro vienas žmogus – nuo 2017-ųjų pradžios Pagramančio pagrindinei mokyklai vadovaujantis Zigmas Mozuraitis.

E. Šteimantas „Tauragės žinioms“ patvirtino, kad konkursas įvyko, kandidatas surinko reikiamą balų skaičių ir tapo nugalėtoju. Nugalėtojo kandidatūrą eiti direktoriaus pareigas po Specialiųjų tyrimų tarnybos patikrinimo svarstys rajono politikai.

Z. Mozuraitis teikti komentarus tiek apie konkursą, tiek apie tai, kas laukia Pagramančio pagrindinės mokyklos ir darželio, kuriems iki šiol vadovavo, atsisakė. Esą kalbės tada, kai jo kandidatūrą patvirtins rajono Taryba.

Vasario mėnesį Z. Mozuraitis dalyvavo konkurse eiti „Ąžuoliuko“ lopšelio-darželio direktoriaus pareigas, tačiau jo nelaimėjo. Tada „Tauragės žinioms“ jis sakė, kad apie vadovavimą darželiui išmanąs, nes esą pats atidarė Mažonų darželį.

Laikinai lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktoriaus pareigas šiuo metu eina direktoriaus pavaduotoja ugdymui Giedrė Valantiejūtė.

 

Daugiau straipsnių