Aktualijos

Tauragiškiams teks apsieiti be karšto vandens
  • Įkelta: 2019-07-16
„Tauragės žinių“ nuotrauka

Pasibaigus šildymo sezonui, būtina patikrinti ir paruošti šilumos tiekimo tinklus ateinančiam, todėl šilumos tiekimo įmonės kasmet atlieka tinklų hidraulinius bandymus ir, jei reikia, remontuoja vamzdynus. Šiemet Tauragėje šis nelaukiamas laikas, kai nebus tiekiamas karštas vanduo, prasidės liepos 29 ir baigsis rugpjūčio 4-ąją.

UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja, kad liepos 29–rugpjūčio 4 dienomis bus atliekami kasmetiniai šiluminių trasų hidrauliniai bandymai ir jų metu nustatytų vamzdynų defektų šalinimas.

Atliekant šiuos darbus Tauragės mieste nebus tiekiamas termofikacinis vanduo karštam vandeniui ruošti, todėl nešils vonių gyvatukai, o iš karšto vandens čiaupų tekės šaltas vanduo.

Gyventojams rekomenduojama užsukti buto įvadinę karšto vandens sklendę, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Kaip rašoma Tauragės šilumos tinklų pranešime, teisės aktai įpareigoja šilumos tiekėjus atlikti šiluminių trasų hidraulinius bandymus. Hidrauliniai bandymai – profilaktinis šilumos tinklų patikrinimas padidintu slėgiu, kurio metu nustatomos susidėvėjusios ir korozijos pažeistos šilumos trasų vietos. Tai viena sudedamųjų pasiruošimo šildymo sezonui dalių ir yra būtini, norint apsisaugoti nuo galimų didesnių nepatogumų arba avarijų, kurios galėtų įvykti šilumos tinkluose šildymo sezono metu.

Šilumos tinklai atsiprašo už sukeltus laikinus nepatogumus ir prašo kantrybės bei supratingumo.

Daugiau straipsnių