Aktualijos

Šįvakar Pilyje vėl liesis džiazo ritmai
  • Įkelta: 2019-07-04

„Papasakoti neina – reikia išgirsti“, – taip į šio vakaro festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ koncertą kviečia organizatoriai. Šįvakar Tauragės Pilies kiemelyje improvizacijose susijungs tradiziniai stiliai ir armėnų liaudies motyvai.

„Van Quartet“ (Armėnija) – tai unikalus džiazo kvartetas iš Pietų Kaukazo, kurio muzika paremta armėnų liaudies tradiciniais motyvais. Improvizacija yra raktas į VAN Quartet  muzikos supratimą – į harmonijos slinktis ir ritmo struktūras, kuris skatina kiekvieną klausytoją panirti į nuostabų muzikos ir harmonijos pasaulį.

MM3 (Michał Milczarek trio) plėtojosi grojant tradicinius stilius, tokius kaip fusion ir jazz rock. Šiandien grupė garsėja nepalenkiamu ir eksperimentiniu požiūriu tiek saviems studijos įrašams, tiek koncertiniams pasirodymams. MM3 muzika – tai įkvepiantis mišinys tokių stilių kaip ambient, house, improvizuota muzika ir jazz. Šių stilių įtaka interpretuojama instrumentinio trio formoje, todėl MM3 turi savo savitą atpažįstamą charakterį. Grupės koncertams sudaromi „mixtape“, aranžuoti ir improvizuoti komandos gyvai. Koncertą dovanoja Lenkijos institutas Vilniuje.

Liepos 4 d. / 18.00 / ketvirtadienis. Tauragės Pilies kiemelis. Išankstiniai pigesni bilietai platinami Paysera arba 1 val. prieš koncertą.

Daugiau straipsnių