Aktualijos

Šį vakarą koncertuos žvaigždė iš Pietų Ispanijos
  • Įkelta: 2019-07-31
Organizatorių nuotrauka

Liepos 31 d. 18 val. vyks Antonio Lizanos muzikinis pasirodymas „Flamenco in Jazz“, kuriame džiazo ekvilibristika saksofonu susilies su emocionaliu atlikėjo balsu Tauragės pilies kiemelyje. Muzikantui talkins flamenko šokėjas Jose Maria Castano. Užburiantis pasirodymas auditorijos klausytojus perkels į saulėtą Ispaniją.

Temperamentingasis Antonio Lizana atvykdamas į Lietuvą pažadėjo, savo pasirodymuose žiūrovus įtraukti į nesibaigiančią kelionę, kuri prasidės tradiciniu flamenku ir tęsis pašėlusio džiazo. Groti saksofonu ir dainuoti yra nelengvas uždavinys, tačiau priimant muzikinius iššūkius atsiranda išskirtiniai muzikiniai pasirodymai.

„Paprastai mano dainose būdavo tik kelios vokalui skirtos vietos, tad sykį pabandęs tas vietas užpildyti savuoju balsu, supratau, kaip man smagu dainuoti ir kaip tai užveda publiką! Taip atradau savo antrąjį „instrumentą“ – savo balsą. Tiesą sakant, net nežinau, kuris instrumentas šiandien yra tas „pirmasis smuikas“...“, –  apie savo sceninius pasirodymus kalbėjo A. Lizana.

Tauragės pilies kiemelyje šoks flamenko šokėja Jose Maria Castano, savo judesiais artikuliuos muzikos skambesius.

Kaip tvirtina pats atlikėjas, nuo vaikystės lankydavosi Maroke, būtent iš čia ir kilo įvairūs arabiški muzikiniai prieskoniai, kuriuos jis panaudoja savo kūryboje.

Daugiau straipsnių