Aktualijos

Parduotuvėje „Velvet“ – madingi drabužiai ir aksesuarai
  • Įkelta: 2019-07-15

Autorės nuotrauka

Moterims pažįstamas jausmas „neturiu kuo apsirengti“, taigi kiekvienos naujos drabužių parduotuvės atidarymas,  žinoma, skamba kaip gera naujiena. Tokią gerą naujieną praitą savaitę pateikė tauragiškė Iveta Laugalienė, parduotuvę pavadinusi „Velvet“.

„Velvet“ – dviejų seserų, Ivetos Laugalienės ir Karinos Dereškevičienės, sumanymas ir bendro darbo vaisius.

– Apie bendrą verslą pasvajodavome seniai, – pasakoja I. Laugalienė, – ir galų gale pasiryžome pabandyti. Karina perka prekes Anglijoje ir siunčia jas į Tauragę. Ji atsakinga už prekių pristatymą, aš – už realizaciją.

Tad praitą savaitę Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, 31-uoju numeriu pažymėtame name, duris atvėrusi moteriškų ir vaikiškų drabužių ir aksesuarų parduotuvė – seserų svajonės įgyvendinimas. Be abejo, seserims labai padėjo ir jų abiejų vyrai. „Velvet“ ką nors įdomaus ir gražaus sau išsirinks ir mamos, ir dukros, juo labiau, kad kainos „nesikandžioja“, o prekių asortimentas, kaip žada parduotuvės savininkė Iveta Laugalienė, bus papildomas kas savaitę.

Užsukti į šią parduotuvę ypač bus įdomu paauglėms, merginoms, jaunoms moterims, nes daugumos drabužių modeliai – jaunatviški, madingi. Užsukti čia verta ir jaunoms mamoms ar tiems, kurie ieško dovanų vaikams – vaikiškų prekių asortimentas itin platus. Patogu apsipirkinėti ir su vaikais – jiems įrengtas žaidimų kampelis. Kol vaikai žais, pieš ar spalvins, mamos galės ramiai rinktis ir matuotis prekes.

Parduotuvėje – ne tik drabužiai, bet ir įvairūs papuošalai, bižuterija, namų aksesuarai – rėmeliai, žvakidės, sieniniai laikrodžiai ir kt. Pasak parduotuvės savininkės, ateityje prekių asortimentą ketinama plėsti, įvairiausių aksesuarų namams bus dar daugiau.

Autorės nuotrauka

Beje, apžiūrėti „Velvet“ prekes ir jas įsigyti galima ir neišėjus iš namų – internetinėje parduotuvėje „Facebook“ paskyroje „Velvet“.

Daugiau straipsnių