Aktualijos

Kartų parke įrengta moderni vandens kolonėlė
  • Įkelta: 2019-07-05
D. Kaminsko „Facebook“ profilio nuotrauka

Kartų parke įrengta moderni vandens kolonėlė

Tauragės gyventojai ir miesto svečiai nuo šiol turės dar vieną vietą, kur bus galima atsigaivinti nemokamu geriamuoju vandeniu. Prie Zumpės tvenkinio Kartų parke pastatyta moderni vandens kolonėlė. Ja naudotis kur kas patogiau, atsigaivinti bus galima ir keturkojams. Gyventojai, panašu, tokiu įrenginiu liko patenkinti.

Kolonėlė pastatyta tarp Žalgirių gimnazijos ir lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ prie Zumpės tvenkinio Kartų parke. Tai modernus ir patogus įrenginys. Vieno mygtuko paspaudimu vandens galima gauti trimis patogiais būdais: įsipilti į gertuvę ar buteliuką, atsigerti vietoje ar įpilti vandens savo augintiniui. Būtent ši funkcija kolonėlę jau išbandžiusius gyventojus sužavėjo.

– Labai gerai, ypač tai, kad galima šuniui vandens įpilti. Pasaka, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasirodžiusį Tauragės rajono mero Dovydo Kaminsko įrašą komentavo ne vienas tauragiškis.

Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai. Kartų parke renkasi daug žmonių, ne tik vietiniai, bet ir miesto svečiai. Todėl UAB „Tauragės vandenys“ nusprendė pasirūpinti, kad lankytojams būtų suteikta galimybė atsigaivinti karštomis dienomis. Seniūnijai reikės pasirūpinti tik apdaila.

Tauragėje karštomis vasaros dienomis atsigaivinti galima ir Pilies aikštėje bei J.V.Kalvano parke. Vanduo tiekiamas vandentvarkos bendrovės lėšomis. Kaip sakė „Tauragės vandenų“ direktorius Eduardas Anulis, bendrovė didelio nuostolio nepatiria, nes kasmet per sezoną vienoje kolonėlėje sunaudojama tik iki 4 kub. m vandens.

 

Daugiau straipsnių