Aktualijos

Iš „Senukų“ į centrą persikraustė „Frėja“
  • Įkelta: 2019-07-17

Parduotuvės įkūrėja Jurgita Alijošienė su ištikima bendražyge Monika Candariene rūpinasi, jog „Frėjos“ klientės liktų patenkintos pirkiniais

Autorės nuotrauka

Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Pirmadienį Bažnyčių gatvėje, naujajame pastate, kur įsikūrę ir „Senamiesčio apartamentai“, duris atvėrė grožio prekių parduotuvė „Frėja“. Tai tarsi antrasis „Frėjos“ gimtadienis – iki šiol septynerius metus parduotuvė sėkmingai veikė „Senukų“ pastate. Tačiau jos įkūrėja Jurgita Alijošienė neslepia – reikėjo pokyčių, norėjosi būti arčiau ištikimų klienčių, kurių gausėjantis ratas dabar džiaugiasi galimybe pamėgtas prekes įsigyti arčiau ir patogiau.  

„Frėjos“ prekės ženklas gerai pažįstamas Tauragės grožio specialistėms – manikiūro, makiažo meistrėms ir plaukų stilistėms. Tačiau į šią parduotuvę užsuka ne tik profesionalės – kokybiškų plaukų priežiūros bei kosmetikos priemonių už prieinamą kainą čia ras kiekviena savo grožiu besirūpinanti moteris, o taip pat ir vyrai.

Parduotuvės vadovė Monika Candarienė, žurnalistei rodydama savo valdas šviežiai įrengtose patalpose, sakė, kad atsinaujinimas ne tik išorinis – patogiau išdėstytos prekės, jaukus interjeras, tačiau klientės naujojoje parduotuvėje ras ir platesnį prekių pasirinkimą. Į lentynas sugrįžo kokybe pasižymintis prekės ženklas „Oda“, išliko ekologiška veido priežiūros priemonių gamintoja „Saflora“, praplėstas profesionalių nagų priežiūros priemonių asortimentas, atsirado prabangių itališkų kvepalų linija, profesionali dekoratyvinė kosmetika „Melkior“.

Be naujovių, klientės ras ir pamėgtus ir įvertintus prekių ženklus – populiarius profesionalios dekoratyvinės kosmetikos gamintojus „Make Up Forever“, „Paese“, profesionalias plaukų priežiūros priemones „Wella“, „Chi“ ir kitų žinomų produktų, plaukų dažų, depiliacijos priemonių, savaiminio įdegio kremų, kaukių, dantų pastų, rankų darbo muilo, vonios druskų.

Anot Monikos, nuolatinių klienčių ratą daugiausia sudaro grožio industrijos meistrės, kurios nuolat apsirūpina priemonėmis „Frėjoje“.

– Manikiūrininkės, kirpėjos pas mus gali įsigyti priemonių darbui, vienkartinių prekių, ypač meistrės yra pamėgusios mūsų plaukų dažus. Dabar siūlome ypatingai platų gelinių nagų lakų pasirinkimą, – teigė parduotuvės vadovė. – Apskritai lojalių klientų, net tų, kurie perka priemones asmeniniam naudojimui, yra dauguma, kai kurie turi mėgstamus prekių ženklus, pavyzdžiui, nuolat perka šampūną, kurį gali įsigyti tik pas mus.

Pirmadienį parduotuvėje sutikta klientė, kuri pasakojo dirbanti manikiūrininke, neslėpė esanti patenkinta, kad pritrūkus priemonių jų galės atbėgti įsigyti tiesiog pėsčiomis.

– Kai pradėjau savo veiklą, visos priemonės buvo supirktos iš „Frėjos“. Labai patogu, viskas vietoje, jeigu pasibaigė priemonė, iš karto atvažiuoju ir nusiperku, nereikia ieškoti, siųstis, laukti. Ir kainų atžvilgiu geriau niekur neradau, – teigė manikiūrininkė Laura.

„Frėjos“ asortimentas pasipildė naujomis priemonėmis, skirtomis grožio meistrėms

Autorės nuotrauka

Parduotuvės įkūrėja Jurgita Alijošienė pasakojo, jog, nepaisant nemažos konkurencijos, aktyviai dirbančių grožio industrijos vadybininkų, „Frėja“ sėkmingai gyvuoja dėl betarpiško bendravimo su klientėmis, kurį užtikrina profesionali ir atsidavusi parduotuvės vadovė Monika, prie komandos prisijungusi nuo pat jos įkūrimo.

– Labai svarbu sekti tendencijas ir atliepti klienčių poreikius, nes grožio srityje nuolat atsiranda kažkas naujo, mados labai greitai keičiasi. Labai svarbus ir pasitikėjimas, sąžiningumas, privalom išsiaiškinti meistrių poreikius ir siūlyti juos atitinkančias priemones. Jei parduodam priemonę, kuri veikia taip, kaip pažadėjom, patenkintas klientas tikrai sugrįš atgal, – sakė J. Alijošienė.

Klientės kviečiamos išbandyti atsinaujinusios „Frėjos“ asortimentą Bažnyčių g. 11, kur taip pat įsikūrę „Senamiesčio apartamentai“, netrukus atsikraustys „Eurovaistinė“, ateityje planuojamas grožio paslaugų kabinetas bei interjero salonas.

Daugiau straipsnių