Aktualijos

Į mero komandą grįžo konservatorė Šarūnė Stasytienė
  • Įkelta: 2019-07-02
Šarūnės Stasytienės asmeninio albumo nuotrauka
Austėja EGLYNAITĖ

Tauragės rajono mero Dovydo Kaminsko komanda gausėja. Nuo vakar mero patarėjos pareigas pradėjo eiti Šarūnė Stasytienė, kuri į šį politinio pasitikėjimo postą buvo paskirta dar vadovaujant Sigitui Mičiuliui, tačiau kurį laiką augino vaikelį​.

Po 1,4 metų vaiko priežiūros atostogų sugrįžusią Š. Stasytienę į savo komandą mielai priėmė ir kadenciją neseniai pradėjęs rajono meras Dovydas Kaminskas, su kuriuo prieš keletą metų jai jau teko dirbti, kol šis ėjo mero patarėjo pareigas. Š. Stasytienę į politinio pasitikėjimo postą delegavo koalicijos partneriai Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

– Džiaugiuosi, kad Šarūnė prisijungė prie komandos. Žinau, kad savo darbui ji atsiduoda 100 proc. ir visada siekia geriausio rezultato. Šarūnė jau žino, koks yra patarėjo darbas, turi stiprius vadybos įgūdžius, yra sukaupusi politinės patirties, todėl esu įsitikinęs, kad visi jos vykdomi projektai bus sėkmingi ir naudingi visam Tauragės rajonui, – teigė D. Kaminskas.

Primename, jog Š. Stasytienė yra baigusi Tauragės Žalgirių gimnaziją, Vilniaus kolegijoje įgijo ekonomikos-bankininkystės bakalauro laipsnį, Mykolo Romerio universitete – finansų magistro laipsnį. 2012 – 2016 m. dirbo „Tele2“ pardavimo projektų vadove, prie Sigito Mičiulio mero komandos prisijungė 2016-aisiais, iš pareigų atleidus Dalią Vaišvilienę.

„Tauragės žinioms“ antradienį Š. Stasytienė sakė, jog didelio atotrūkio po vaiko priežiūros atostogų nejaučia, komanda ir pats darbo pobūdis yra jau žinomas, todėl jaučiasi gerai, į darbą grįžo su naujomis jėgomis.

– Šiandien antra diena, kol kas dar tik susipažįstu su nauja, vidine darbo sistema, taip pat tęsiu kitų žmonių pradėtus darbus, todėl tenka domėtis naujomis veiklomis ir projektais, nors pati eiga man yra gerai žinoma. Kadangi merą pažinojau prieš tai, žinau, kad jis yra labai mylintis savo kraštą ir tikrai  pažįsta, tiek Tauragės žmones, tiek kas čia vyksta. Aš tikiuosi ir žinau, kad rezultatai bus patys geriausi ir noriu prie to prisidėti, – sakė Š. Stasytienė.

Mero patarėjos pareigose iš praeitos kadencijos taip pat liko valstietė Solveiga Skarbaliūtė, o prieš porą savaičių prie komandos prisijungė verslą į politiką iškeitęs Kasparas Bertašius, taigi šiuo metu D. Kaminskas turi tris patarėjus.

Daugiau straipsnių