Aktualijos

Diplomai įteikti 25 kolegijos studentams
  • Įkelta: 2019-07-02

Autorės nuotraukos

Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Praėjusį penktadienį nuotaikinga diplomų įteikimo šventė vyko Kauno kolegijos Tauragės skyriuje. Mantijomis pasipuošę mokslo vaisius raškė 25 įstaigų ir įmonių administravimo ištęstinių ir nuolatinių studijų studentai. Tai jau 14-oji skyriaus laida.

Į skyriaus fojė trečiame aukšte susirinko absolventai ir jų artimieji, pasveikinti jų atvyko Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas,  kuris kartu su skyriaus vadove Diana Vaitiekiene ir įteikė diplomus. Studentus bei dėstytojus sveikino ir ilgametis baigiamųjų darbų gynimo komisijos pirmininkas, Tauragės industrinio parko komercijos direktorius Darius Stankus bei komisijos narys, buvęs rajono meras Sigitas Mičiulis.

– Labai smagu matyti čia susirinkusias kelias kartas, nuo mažiausio iki didžiausio. Smagu, kad tai yra bendra šventė, ne tik jūsų šeimoms, bet  ir visam rajonui. Mums šventė yra, kad mes turime tokią įstaigą, kad galime matyti studentus su mantijomis šiandien čia. Jums tai yra truputėlį kitokia šventė – baigiasi tam tikras gyvenimo etapas, kurį lydi prisiminimai. Tačiau tuo pačiu atsidaro naujos durys, matosi nauji horizontai, o jūs esate tie žmonės, kurie savo pasirinkimu studijuoti įrodėte, kad jums įdomios naujos galimybės, – kalbėjo rajono meras D. Kaminskas.

Renginį vedė ir eiles skaitė Rima Bandzinaitė-Latožienė, muzikiniais intarpais džiugino „Gospel“ choro vadovė Rasa Levickaitė-Šerpytienė.

Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė džiaugėsi, jog tarp absolventų – ne tik tauragiškiai, bet ir svečiai iš kitų regiono rajonų – Šilalės, Jurbarko, Pagėgių savivaldybės. Vadovė papasakojo labiausiai per šios laidos studijų metus įsiminusį epizodą.

– Prasideda mokslo metai ištęstinėms studijoms, ir vienas gražus, jaunas, verslus vaikinas atvyksta su savo žmona. Matyt jos niekaip vienos nenori paleisti. Ir pamato, kaip čia viskas gerai, o gal kitų gražių vyrų pamatė, nežinau, bet jis tą pačią dieną irgi sumąstė studijuoti, – šmaikštavo D. Vaitiekienė. – Ir mes turime labai gražią absolventų Martinaičių šeimą.

Po įžanginių kalbų vienas po kito mokslo vaisių atsiimti ėjo mantijomis pasipuošę absolventai, kurių iš viso buvo 25. Minėtai Martinaičių šeimai diplomai buvo įteikti kartu. Po ceremonijos studentai dėkojo skyriaus vadovei bei dėstytojams, dalijosi atminimo dovanėlėmis, galiausiai kolegijos kieme susibūrė bendrai nuotraukai bei simboliškai pažymėjo studijų pabaigą į dangų švysteldami mantijų kepures.

Daugiau straipsnių