Aktualijos

Tauragės maltiečiai teiks ligonių pervežimo paslaugas
  • Įkelta: 2019-06-30

Prie dovanoto automobilio vairo – ištikimas savanoris Julius Pocius

Tauragės maltiečių „Facebook“ paskyros nuotrauka

Maltos ordino pagalbos tarnyba (MOPT) Tauragėje turi dar vieną automobilį. Tauragės maltiečiai, džiaugdamiesi dovana, ketina ne tik teikti gulinčių asmenų pervežimo paslaugą, bet ir planuoja, kaip dar būtų galima šį automobilį panaudoti plačiau.

Gera naujiena, kad į Tauragę atkeliauja naujas projektas, Tauragės maltiečių vadovas Saulius Oželis pasidalijo „Facebook‘e“. „Tauragės žinioms“ paprašytas papasakoti plačiau, jis sakė, kad Maltos ordino pagalbos tarnybos centrinis biuras Tauragės maltiečiams perdavė automobilį, pritaikytą gulinčių asmenų pervežimui. Tai buvęs greitosios pagalbos automobilis. Šį automobilį MOPT dovanojo vokiečiai, tačiau Vilniaus biure neatsirado žmogaus, turinčio reikalingą vairavimo kategoriją. Tada automobilis buvo perduotas Kauno biurui, tačiau ir ten susidurta su tokia pat problema. Tada, pasak S. Oželio, mašina ir atriedėjo į Tauragę – galinčių vairuoti tokį automobilį čia yra ne vienas. Tauragės maltiečių vadovas sako esąs dėkingas Kauno biurui ir MOPT projektų vadovui Edvinui Regelskiui.

– Planuojame teikti naują paslaugą – gulinčių asmenų pervežimą Tauragės rajone ar už jo ribų (be medicininių paslaugų). Šią paslaugą už patvirtintą mokestį planuojame teikti visiems pageidaujantiems. Ieškosime galimybių, kad mūsų globojamiems asmenims šią paslaugą galėtume teikti nemokamai, pasakojo S. Oželis.

Pasak jo, bus siekiama ne tik vykdyti pavėžėjimo projektą, bet šį automobilį įveiklinti kiek plačiau: jis galėtų tarnauti kaip mobili ambulatorija ar kaip priemonė vykdant edukacines programas.

– Tikimės, kad mūsų pasiūlytos paslaugos tauragiškiams bus reikalingos. Esame dėkingi MOPT centriniam biurui už pasitikėjimą ir sudarytą galimybę pradėti naujas veiklas, – sakė Tauragės maltiečių vadovas.

Daugiau straipsnių