Aktualijos

Pareigas eiti pradėjo už komunikaciją atsakingas mero patarėjas
  • Įkelta: 2019-06-04

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas pranešė, jog jo komandą papildė naujas narys – mero patarėjo pareigas nuo šiandien pradėjo eiti Kasparas Bertašius.

Dvidešimt aštuonerių K. Bertašius bus atsakingas už komunikaciją, bendravimą su žiniasklaida, rinkodarą.  Praėjusią kadenciją šiuos darbus dirbo mero padėjėjos pareigas užėmusi Rasa Liorančienė.

Meras „Tauragės žinioms“ sakė, jog tikisi, kad jaunas, tačiau išsilavinęs ir rinkodaros srityje patyręs vyras sėkmingai įsilies į komandą.

– Tiesiog radome žmogų, kuris turi patirties su rinkodara, komunikacija, yra mokslus baigęs – ir ekonomikos bakalauras ir rinkodaros magistras, sutiko grįžti į Tauragę, dirbti Tauragei, tai kodėl ne, pabandysim, pažiūrėsim. Kasparo aš daug asmeniškai nepažįstu, bet tikiu, kad viskas bus gerai, – teigė D. Kaminskas.  

K. Bertašius yra baigęs Tauragės Versmės gimnaziją, 2014 m. įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį Mykolo Romerio Universitete, o 2018 m. Vilniaus Universitete apsigynė rinkodaros magistro laipsnį.

Įdomu tai, kad K. Bertašius iki 2018 gruodžio kartu su dviem draugais valdė medinių vyriškų peteliškių mados verslą „L‘albero“, kurį vystė studijų Vilniuje metu. Apie tai 2016 m. esame rašę „Tauragės žiniose“.

K. Bertašius nepriklauso jokiai partijai.

Daugiau straipsnių