Aktualijos

Grožio namai XQ: išskirtinė aplinka ir profesionalumas
  • Įkelta: 2019-06-22

Atidarymo šventės akimirka. Viduryje – XQ Grožio namų savininkė Regita Kazlauskienė

RK Photography nuotrauka

Norisi pokyčių? Visos moterys žino, kad geriausias būdas bent šiek tiek pasikeisti, o tuo pačiu ir pakelti sau nuotaiką – apsilankyti grožio salone. Tauragiškės tam turi ir dar vieną svarią priežastį –  mieste atidaryti  modernūs Miss Colour XQ Grožio namai. Jų savininkė Regita Kazlauskienė sako, kad tai jos svajonės išsipildymas, ir žada, kad jie kitokie nei dauguma miesto salonų – ne tik interjeru, bet ir paslaugų kokybe, ir požiūriu į klientą.

Viename naujausių ir gražiausių miesto pastatų Dariaus ir Girėno g. 10, praėjusią savaitę atidaryti XQ Grožio namai. Salono savininkę sveikino ir kartu su ja simbolinę atidarymo juostelę perkirpo ir Tauragės savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, nuoširdžiais linkėjimais ir gėlėmis, sveikindami išsipildžius ilgai brandintai svajonei, R. Kazlauskienę apipylė draugai, artimieji ir klientai.

Grožio salono interjeras išties įspūdingas. Jis industrinio minimalizmo stiliaus: aukštos lubos, ąžuolo baldai,“, žalioji sienelė, ypatingai apšviesti veidrodžiai. Baldų ir metalo senelių eskizus sukūrė pati savininkė kartu su tėčiu, o įgyvendino kompanija „Steel deal“, pagaminusi ir šviečiančius veidrodžius. Sienų dekorą kūrė „Dominum decor“. Baldus ir dekoro elementus Regita atsivežė iš Italijos, Norvegijos.

Savo ilgamečiams klientams tiek Lietuvoje, tiek užsienyje Regita Kazlauskienė pažįstama vardu Miss Colour. Ji – plaukų stilistė, sėkmingai dirbanti Tauragėje, Kaune bei Norvegijoje. Sukaupusi daug patirties ir pribrendusi pokyčiams, ji nusprendė įkurti šiuos išskirtinius bei profesionalias paslaugas teikiančius grožio namus. Ilgi ar trumpi kirpimai, vyriški ar moteriški – sudėtingų technikų dažymo meistrė visada dirba su ugnele, dėmiai įsiklausydama į kliento pageidavimus.

– 2012 m. baigiau mokslus užsienyje. Besimokydama dirbau, taigi kirpėja dirbu nuo 2008 m. 2008– 2013 m. dirbau su „L‘oreal Profesional“ plaukų kosmetika viename iš prabangiausio tinklo „Modern Design“ salone. Nuo 2013 m. iki pat šiol dirbu vadove „Hair&There Kvadrat“ salone. „Hair&There Kvadrat“ koncernas turi 23 salonus daugelyje Norvegijos miestų. Tai vienas didžiausių ir seniausių grožio salonų tinklų. Salonas, kuriam vadovauju, labai populiarus. Jame dirba 8 merginos, jos tikros savo srities profesionalės, tad puikiai susitvarko, kai būnu komandiruotėse arba dirbu Lietuvoje, – paprašyta papasakoti apie save, dėstė grožio namų įkūrėja Regita.

2013–2015 m ji dirbo dar ir koncerno „Hair&There“ akademijoje – ruošė būsimas kirpėjas egzaminams, tačiau 2015 m. gavusi pasiūlymą dirbti tarptautinėje „Hair Construction“ komandoje, dėl laiko stokos mokytojos darbo atsisakė. Per tą laiką sukurta daug vadovėlių, ir Regita sako, kad prisidėjus prie jų kūrimo jai norisi ne tik pačiai kaupti žinias ir patirtį, bet ir kitiems perduoti.

– Nuo 2015 m. pernai dirbau ir sėmiausi žinių iš tarptautinės „Schwarzkopf Professional“ komandos – teko skraidyti po visą Norvegiją pristatinėti sezono kolekcijas, tęsė Regita.

Paklausta, kodėl grįžo į Lietuvą, jei taip viskas puiku, ji sako:

– Kad ir koks rojus svetur, savo krašto ilgesys lieka. Kadangi man 34 metai, nusprendžiau, kad pats geriausias laikas apsistoti Lietuvoje išaušo dabar.

Salono savininkė pasakojo komandą besirenkanti itin atidžiai. Kartu su jau dirba ilgametė manikiūrininkė Liveta Austynaitė, kosmetikė Inga Lebrikienė, vizažistės Lina Ronkutė ir Dovilė Metrikytė.

– Tikiuosi, kad vėliau komandą papildys ir daugiau meistrių, tačiau kol kas neskubu. Man svarbu, kad su manimi dirbantys žmonės dirbtų kaip aš, būtų orientuoti į servisą, pasitikimą ir rezultatą, – teigė R. Kazlauskienė.

Daugiau straipsnių