Aktualijos

Globalūs tauragiškiai rinksis jaukiai pasibūti Pilies kiemelyje
  • Įkelta: 2019-06-02
Tauragės krašto muziejaus albumo nuotrauka

LR Seimas 2019-uosius paskelbė Pasaulio lietuvių metais. Tai dar viena priežastis visiems globaliems tauragiškiams po miesto šventės renginių, šiandien, 15 val., atvykti į Pilies kiemelį. Projekto „Globali Tauragė“ darbo grupė pasirūpins, kad popietėje vyktų jaukūs pokalbiai, žaidimai, dainos ir šokiai. Laukiami visi – vieni ar su šeimomis, kurie trumpam, ilgam ar visam sugrįžo į savo Tauragę!

Rita Matemaitienė „Globalios Tauragės“ koordinatorė, „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad registracijos į renginį nėra – taip nuspręsta, nes tai kartais atbaido.

– Sugrįžtantys ir patys pareiškė tokį pageidavimą, kad jie nori ne konferencijų, seminarų, o tiesiog paprasto, šilto, jaukaus pasibuvimo, tokio tarsi giminės susitikimo. O jam reikia tik vedėjo, užkandžių ir geros nuotaikos, – sakė R. Matemaitienė.

Pasak koordinatorės, būtų smagu, jog ateidami į pikniką, dalyviai pasipuoštų šalies ar miesto, kuriame šiuo metus gyvena, simboliu.

Sugrįžę iš tolimų ar artimesnių šalių ar kitų Lietuvos miestų kraštiečiai vaišinsis „Mėsos taško“ vietoje kepamais įvairiausias kepsniais ir kitais užkandžiais. Jiems koncertuos Rasa Levickaitė-Šerpytienė, bus žaidimų, prisistatymų, susirinkusieji galės papasakoti, kodėl ir kur išvyko. Renginį moderuos Laimonas Rimkus, jam padės ir Rasa, ir „Globalios Tauragės“ atstovai.

Šiuo metu Tauragė turi 14 Garbės ambasadorių iš dešimties pasaulio šalių. Artimiausiame tarybos posėdyje, šaukiamame birželio pradžioje, bus tvirtinamas jau penkioliktas sutikimas tapti Garbės ambasadore (daugiau informacijos puslapyje http://globali.taurage.lt/). Ja taps Rūta Lukošiūnaitė (Danija).

Šiuo metu Tauragės ambasadoriai yra Giedrius Šteimantas (Kopenhaga, Danija), Monika Lionaitė

(Stokholmas, Švedija), Laura Grinevičiūtė (Tbilisis, Gruzija), Gabija J. Vecci (Charlotte, Jungtinės Amerikos Valstijos), Greta Petrošiūtė (Kopenhaga, Danija), Sigita Šimkuvienė (New Haven,  (Jungtinės Amerikos Valstijos), Diana Aleknaitė (Čikaga, Jungtinės Amerikos Valstijos), Agnė Bernikaitė (Wadenswil, Šveicarija), Juozas Kazlauskas (Masačiusetsas, Bostonas, Jungtinės Amerikos Valstijos), Audronė Anulienė (Briuselis, Belgija), Benas Norvilas (Melburnas, Australija), Julius Valantiejus (Miunchenas, Vokietija), Audronė Trilikauskytė (Londonas, Jungtinė Karalystė), Egidijus Arnašius (Dublinas, Airija).

Tapimas ambasadoriumi – tai savo miesto atstovavimas ir parodymas, kad didžiuojiesi būdamas tauragiškis, nori skleisti gerąją žinią apie savo miestą, padėti surasti investuotojų, aktyviau įsitraukti į regiono vystymą. Kaip ambasadorius galėsite ne tik konsultuoti, teikti idėjas savo regionui, bet taip pat burti globalių Tauragiškių bendruomenę šalyje, kurioje gyvenate, ir kitaip garsinti savo gimtąjį kraštą.

Norintys tapti ambasadoriais kviečiami registruotis.

 

 

Automobilį daužė kirviu
  • Įkelta: 2019-05-20
Daugiau straipsnių