Aktualijos

Tauragės merginoms – „Ladygolo“ medaliai
  • Įkelta: 2019-05-10

Lietuvos merginų salės futbolo (Futsal) žaidynėse „Ladygolas“ dešimtokių amžiaus grupėje antrus metus iš eilės prizininkėmis tapo Tauragės moksleivės.

Dešimtos ir žemesnių klasių (U-16, gimusių 2002 m. ir jaunesnių) varžybose Tauragės apskričiai atstovavo Alvydo Skurdelio vadovaujama „Versmės“ gimnazijos komanda. Kitose amžiaus grupėse nugalėjo Marijampolės, Ignalinos, Vilkijos, Plungės, Pabiržės, Marijampolės, Simno, Šakynos, Klaipėdos mokyklos.
Finaliniame turnyre Prienuose Tauragės futbolininkės pateko į lemiamą B grupę, kur iškovojo abi pergales ir žengė į pusfinalį. Jame teko pripažinti būsimų čempionų iš Ignalinos pranašumą (0:2)

Rungtynės dėl trečiosios vietos tarp Tauragės ir Marijampolės ekipų papuošė visą turnyrą. Tauragės atstovės pirmavo 2:0, vėliau leido varžovėms išlyginti rezultatą, vėl išsiveržė į priekį. Paskutinėje atakoje tauragiškės praleido įvartį, ir rezultatas tapo lygus – 3:3. Visgi baudinių serijoje „Versmės“ komandos žaidėjos sužaidė tiksliau ir iškovojo „Ladygolo“ bronzą.

Penkis įvarčius pelniusi Laura Kubiliūtė pripažinta geriausia Tauragės komandos žaidėja. Tiek pat kartų pasižymėjo Emilija Daugalaitė. Nugalėtojomis taip pat tapo Meda Dubauskaitė, Gabija Gruzdytė, Ugnė Jasaitytė, Airida Juškytė, Kamilė Kiupelytė, Ernesta Trijonytė, Ema Uginčiūtė ir Patricija Ziekytė.

Prizininkės namo grįžo su dovanomis – futbolo aprangomis, kamuoliais ir sėdmaišiais.

Praėjusiais metais Tauragei trečiąją vietą šiame turnyre iškovojo Žalgirių gimnazijos futbolininkės.

„Ladygolas“ – tai tarpmokyklinės merginų salės futbolo žaidynės, kurios vis labiau populiarėja ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Vienas pagrindinių žaidimo tikslų – sudominti futbolui iki tol nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites ir suteikti galimybę turiningai bei sportiškai praleisti laisvalaikį. Tuo pačiu tai galimybė futbolo treneriams atrasti gabių žaidėjų.

„Ladygolo“ žaidynėse šiemet dalyvavo apie 300 komandų.

Daugiau straipsnių