Aktualijos

Skelbiama registracija į UNICEF bėgimą
  • Įkelta: 2019-05-08
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Tauragės miesto šventė šiemet, kaip ir užpernai, prasidės UNICEF vaikų bėgimu „Už kiekvieną vaiką“. Gegužės 31 dieną, penktadienį, jis startuos V. Kalvano parke.

Renginys Tauragėje debiutavo prieš dvejus metus. 1400 dalyvių Tauragė susirinko dėl mokytojų, darželių auklėtojų, tėvelių  aktyvumo ir geranoriškumo. Registracija vyko klasėmis ir grupėmis, nė viename mieste pavieniai registravimai nedavė tokio puikaus rezultato.

Kaip ir užpernai, kiekvienas bėgantis vaikas gaus rėmėjų, Tauragės rajono savivaldybės dovanojamus UNICEF marškinėlius ir aukso medalį iš žinomų žmonių rankų.

Renginio koordinatorės Isvaldos Aleknienės teigimu, šiemet yra ir naujovių – padidintas dalyvių amžius, bėgime gali dalyvauti ir 13–14 metų vaikai. Dar daugiau, kiekviename mieste bus  apdovanotos 3 kūrybingiausios ir daugiausiai vaikų geram darbui suvienijusios mokyklos ar darželiai. Prizas – kelionė į AHA mokslo centrą (Tartu, Estijoje) arba piknikas su žinomais Lietuvos žmonėmis visai mokyklai.  

2019 m. UNICEF vaikų bėgimai visoje Lietuvoje yra skiriami Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos 30–mečiui paminėti.

Registracija į bėgimą  jau prasidėjo. Organizatoriai ragina registraciją atlikti per  klasės mokytoją ar grupės auklėtoją. Jei taip neišeina, galima registruotis individualiai svetainėje www.unicef.lt. Ieškoti nuorodos „Bėk UNICEF vaikų bėgime“ ir susirasti savo miestą – Tauragę.

Renginio dieną nuo 15 val. V. Kalvano parke prasidės marškinėlių dalinimas individualiai užsiregistravusiems. Klasės ir grupės juos gaus iš anksto. Šventės atidarymas – 16.15 val., bėgimas startuos 17 val.

Daugiau straipsnių