Aktualijos

Jūreiviškame konkurse – ,,Versmės“ gimnazistų pergalė
  • Įkelta: 2019-05-06

Vėjuotą gegužės antrosios rytą Tauragės gimnazistų komanda išvyko į Klaipėdos Aukštosios jūreivystės mokyklos 11 metus organizuojamą konkursą „Jūrų keliais 2019“. Konkurse, susidedančiame net iš 7 skirtingų užduočių bei veiklų, dalyvavo 12 komandų iš įvairių Lietuvos gimnazijų.

Komandas varžosi, kas greičiau įveiks įvairiausias užduotis bei gelbėjimo operacijas. Gelbėjimo užduotys baseine, imituoto laivo triume su dūmų labirintu, laivo valdymo simuliatoriuje, pirmosios pagalbos – gaivinimo bei žaizdų tvarstymo užduotys, metlynio metimas, teorinių žinių užduotys, kai reikia iš jūrinių vėliavėlių sudėlioti jūrinius pranešimus bei rišti jūrinius mazgus. Daugiausia jėgų reikalauja, adrenaliną ir įtampą kelia virvės traukimo rungtys.

Šis konkursas – puikaus vadybinio darbo rezultatas. Su gausybe rėmėjų, komandų pagalbininkais studentais jūrininkais, su maitinimu ir puikiomis dovanomis absoliučiai visiems dalyviams.

Mūsų komandą šiemet lydėjo ir globojo buvęs „Versmės“ gimnazistas Andrius, studijuojantis LAJM. Smagus, nuoširdus, šiltas ryšys ir komandinis darbas teikė didžiausią pasitenkinimą ir dovanojo sėkmę.

„Tauragės „Versmės“ komanda „Turi tikslą – kelią randa!“ Toks komandos šūkis buvo tikrai prasmingas. Komanda iškovojo pirmąją vietą ir laimėjo kelionę DFDS kompanijos keltu į Švediją, į Karlshamno uostą! O didžiausią visų nuostabą kėlė tai, kad mūsų komanda į konkursantų gretas įšoko likus savaitei iki mokinių atostogų , dviem savaitėms iki konkurso dienos.

Dėkojame organizatoriams ir tikimės, kad konkurso atidaryme nuskambėjęs jūreiviškas linkėjimas „7 pėdos po kyliu, lydės kelionės metu!“

Daugiau straipsnių