Aktualijos

Gegužės 10-osios anonsas: pradėję nuo sušių žengė į pieno produktų rinką
  • Įkelta: 2019-05-09

Penktąjį gimtadienį pasitinkančios UAB „Šaukštelis“ veiklą drąsiai galima vadinti sėkmės istorija – bendrovei priklausančią kavinę-sušių barą „Šaukštelio studija“, įsikūrusią pačiame miesto centre, tauragiškiai ir miesto svečiai pamėgo jau seniai. Nors verslas klesti, bendrovei vadovaujanti Justina Visockienė sustoti neketina – neseniai ji įsigijo „Vilkyškių pieninės“ franšizę. Kokie verslininkės planai, sužinosite paskaitę naujausią numerį.

Kultūros centro vadovas lieka dirbti – keičia pavaduotoją. Prieš savaitę pasklidusi žinia, kad Tauragės rajono Kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis išeina iš darbo (apie tai „Tauragės žinios“ rašė ankstesniame laikraščio numeryje), subliuško dar tą pačią savaitę – jau praėjusį penktadienį jis atsiėmė savo prašymą ir liko  dirbti. Užtat iš posto traukiasi jo pavaduotoja Irena Petraitienė.

Pirmi „Spiečiaus“ metai: 11 rezidentų ir šūsnis seminarų. Gegužės 3 dieną VšĮ „Versli Lietuva“ įkurtas bendradarbystės centras „Spiečius“ Tauragėje šventė savo 1-ąjį gimtadienį. Šia proga vyko išskirtiniai mokymai, kuriuos vedė sporto treneris, sveikos gyvensenos šalininkas, motyvatorius Ignas Bakėjus. Nuo šių metų pradžios regiono koordinatorės pareigas užimanti Indrė Gendroliutė-Gerulienė sako, kad „Spiečius“ stengiasi pateisinti tauragiškių lūkesčius. Kartu su „Versli Lietuva“ Regionų plėtros vadove Jolanta Miloš kalbėjosi „Tauragės žinių“ žurnalistė.

„ResPublica“: dar viena jauki vietelė pasigardžiuoti kava. Respublikos gatvėje prieš porą dienų atvėrusi duris kavos studija ne tik žada lepinti kavos gurmanus, bet ir tikisi tapti jaukia susitikimų vieta. Jaukioje minimalistiniu stiliumi įrengtoje kavinėje galima smagiai bendrauti su draugais gardžiuojantis šviežia ir itin kokybiška kava ar gaiviais vaisių gėrimais, skanaujant ledus ar kitus desertus.

Tiems, kurie didžiuojasi savo miestu, – dizaineriški marškinėliai. Iš Druskininkų kilusią, o dabar Vilniuje gyvenančią dizainerę Rivą Elmantę prie piešimo sugrąžino trimetis sūnelis, o išgarsino originalios iliustracijos ant marškinėlių. Pirmiausia tai buvo politikų karikatūros, o vienas paskutinių projektų – Lietuvos miestams skirti printai ant marškinėlių. Jau sukurti ir mūsų miestui skirti marškinėliai. Kaip jie atrodo, pamatysite rytojaus numeryje.

Kęstučio batalionas atsisveikino su ketvirtojo šaukimo kariais. Gegužės 3-ąją Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas, įsikūręs Sakalinės miške (Tauragės r.), atsisveikino su nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (NPPKT) kariais, kurie prieš devynis mėnesius pradėjo savo kario kelią Kęstučio batalione. Tai – ketvirtasis šio dalinio šaukimas atnaujinus privalomąją karo tarnybą Lietuvoje.

Tauragės merginos iškovojo „Ladygolo“ medalius. Lietuvos merginų salės futbolo (Futsal) žaidynėse „Ladygolas“ dešimtokių amžiaus grupėje antrus metus iš eilės prizininkėmis tapo Tauragės moksleivės. Tauragiškės namo grįžo su dovanomis – futbolo aprangomis, kamuoliais ir sėdmaišiais.

Naujausiame numeryje sužinosite, kokie politikai lankėsi šią savaitę, kaip tauragiškiai balsavo referendume.  Gero skaitymo!

Daugiau straipsnių