Aktualijos

Fontano statyba: darbus žadama baigti laiku
  • Įkelta: 2019-05-24

Atgimimo aikštėje visu pajėgumu vyksta darbai – įrenginėjamas naujasis fontanas. Žadama, kad naujoji miesto puošmena bus išmani, su spalvotu apšvietimu ir muzika. Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius sako, kad darbai vyksta sparčiai, o tikslas vienas – fontanas turi būti įjungtas gegužės 31-osios vėlų vakarą, miesto šventės metu.

Šiuo metu Atgimimo aikštėje pluša darbininkai, o būsimo fontano vietą juosia tvora su informacine lenta. Miestelėnai nekantrauja – kada gi darbai bus baigti?

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius informuoja, kad požeminiai darbai jau atlikti.

– Fontaną įjungti planuojama miesto šventės metu – toks yra pagrindinis tikslas. Galiu pasakyti, kad visi dirba labai sparčiai. Nors net ir žiemą darbai nesustojo – buvo gaminama reikalinga įranga, dabar dirbama visu pajėgumu, – pasakojo seniūnas.

Pasak V. Žiliaus, visa aparatūra suvežta, sudėta, dabar ji montuojama.

– Jau pradėjo ir plokštėmis kloti, purkštukus montuoti. Darbai tikrai sudėtingi. Juos turi kiekvieną primatuoti. Mašinų skyriuje atitinkami darbai vyksta, išorėj plokštes kloja. Dirba visi – akmens pjovėjai, klojėjai, montuotojų brigada iš Šiaulių. Matėt, palapinę užsidėjo, kad ir per lietų galėtų dirbti, – pasakojo seniūnas. – Labai stipriai „įsirėminom“ į terminus, nuolat kalbuosi su rangovais, subrangovais – jie žada, kad viskas vyksta pagal planą ir darbai bus baigti laiku.
Skelbiama, kad fontanas bus su 16 purkštukų, grojantis ir šviečiantis – vandens čiurkšles puoš spalvotas apšvietimas ir muzika.

Jau esame rašę, kad naujojo fontano įrengimas Tauragei atsieis 175 tūkst. eurų. Fontano įrengia konkursą laimėjusi Vilniaus rajono UAB „Optika ir technologijos“.

Miesto šventės programoje skelbiama, jog fontanas bus atidarytas gegužės 31-sios naktį.

 

Automobilį daužė kirviu
  • Įkelta: 2019-05-20
Daugiau straipsnių