Aktualijos

Aptikta kriptovaliutų „ferma“ – pavogė elektros už 47 tūkst.
  • Įkelta: 2019-05-17
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Tauragės policija pranešė apie neįprastą operaciją – nustatyta, jog vienoje iš Tauragėje esančių įmonių įrengtoje kriptovaliutų „fermoje“ galimai vogta elektra. ESO skaičiuoja vir 47 tūkst. eurų siekiančius nuostolius.

Policija informuoja, jog Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai bendradarbiaudami su AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) darbuotojais ir tikrindami gautą pranešimą apie galimai neteisėtai naudojimą energiją, nustatė, kad vienoje iš įmonių, esančių Tauragėje, galimai neteisėtai buvo naudojamasi energija.

Turimais duomenimis, įmonė naudojosi elektros energija, neteisėtai prisijungusi prie elektros energijos tiekimo. Įtariama, kad dalis neteisėtai sunaudotos elektros energijos buvo naudojama kriptovaliutos „kasybai“. Apžiūros metu pareigūnai patalpose rado sumontuota vadinamąją kriptovaliutų „fermą“. Pirminiais duomenimis ESO padaryta turtinė žala gali siekti 47 500 eurų. Nustatyti du įtariamieji 63 metų ir 44 metų vyrai. Jiems gresia baudžiamoji atsakomybė – bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

 

 

Daugiau straipsnių