Aktualijos

Platinama vasario 16-osios gatvės sankryža
  • Įkelta: 2019-04-05
Eglės Červinskaitės nuotrauka

Šią savaitę pradėti Vasario 16-osios ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžos prie Kultūros rūmų rekonstrukcijos darbai. Pagal techninį projektą bus praplatinta Vasario 16-osios g., įrengiant papildomą juostą posūkiui į dešinę bei saugumo salelę pėsčiųjų perėjoje.

Gyventojai ilgą laiką skundėsi, jog eismas šioje sankryžoje problemiškas – esant piko valandoms susidaro spūstys, kadangi tiek į dešinę, tiek į kairę iš Vasario 16-osios g. sukantys vairuotojai turi rikiuotis į vieną eilę. Kadangi Dariaus ir Girėno gatvė – pagrindinė, paleidžiant ja važiuojančius automobilius sukantiems į kairę tenka gerokai palūkėti. Tuo pačiu „užstringa“ ir sukantys į dešinę. Savivaldybės tinklalapyje darbai.taurage.lt skelbiama, jog atsižvelgus į gyventojų prašymą, Vasario 16-osios ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžą nuspręsta pertvarkyti. Siekiant užtikrinti greitesnį automobilių, sukančių iš Vasario 16-osios g. į Dariaus ir Girėno g., pralaidumą bus įrengiama papildoma eismo juosta bei 1,6 m. pločio saugaus eismo salelė perėjoje.

Šią savaitę sankryžoje jau pluša statybininkai – su rangovu „Uliksas“ sutartis pasirašyta dar praėjusių metų lapkritį. Prie sankryžos nuardytas ir su žeme sulygintas šaligatvis, ruošiamasi platinti gatvę. Pagal viešai skelbiamą sutartį, statybos darbai turi būti atlikti iki birželio 17 d., o jų vertė beveik 25 tūkst. eurų.

Savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis informavo, jog baigtos derinti Bernotiškės, Veterinarijos bei Dariaus ir Girėno gatvių sankryžos prie didžiojo turgaus techninės pirkimo sąlygos, netrukus bus paskelbtas rangos darbų konkursas. Bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija šioje sankryžoje bus įrengtas šviesoforas.  

Daugiau straipsnių