Aktualijos

Kviečia rašyti nacionalinį diktantą
  • Įkelta: 2019-03-05

Kaip ir kasmet lietuvių kalbos mylėtojai kviečiami vieningai rašyti nacionalinį diktantą. Tai puiki proga ne tik pasitikrinti lietuvių kalbos žinias, bet ir atiduoti pagarbą gimtajai kalbai Nepriklausomybės dienos – Kovo 11-osios išvakarėse. Nacionalinį diktantą šiemet tauragiškiai tradiciškai kviečiami rašyti savivaldybės didžiojoje salėje, jau šį penktadienį.

Nacionalinis diktantas šiemet vyks kovo 8 dieną, penktadienį, 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu. Tradiciškai diktantą bus galima rašyti mokyklose, bibliotekose, savivaldybių salėse. Rašyti diktantą kviečiami ir įmonių bei organizacijų atstovai, jie tai gali daryti savo patalpose. Rašyti Nacionalinį diktantą bus galima Tauragės rajono savivaldybės salėje (Respublikos g. 2, Tauragė).

Nacionalinį diktantą kviečiami rašyti visų rajono įstaigų ir įmonių darbuotojai savo darbovietėse ir sudėjus į bendrą voką tą pačią dieną siųsti tiesiai Nacionalinio diktanto organizatoriams adresu: J. Jasinskio g. 16, 03 500, Vilnius.

Diktantą rašančių tauragiškių būrys didėja – 2016-aisiais dalyvavo 16 žmonių, 2017-aisiais – 26, 2018-aisiais – 25.

Daugiau straipsnių