Aktualijos

Iš konkurso parsivežė prizines vietas
  • Įkelta: 2019-03-05

Iš Vilniaus pirmąjį pavasario šeštadienį laurų prisiskynusios parvyko keturios Tauragės dainorėlės. Tarptautinio vokalinio konkurso SPACE pirmosios vietos ir Grand Prix laimėtoja savo amžiaus grupėje tapo Viltė Kirstukaitė, 1-ąją vietą ir du diplomus „Už geriausią sceninį įvaizdį“ ir „Už artistiškumą“ pelnė Meidė Šlamaitė. Prizines vietas parsivežė ir abi Atėnės.

Sėkmingai įveikusios atrankinį turą (reikėjo siųsti garso ir vaizdo įrašus) ir patekusios į III tarptautinį vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursą „SPACE 2019“, kuris vyko Vilniaus muzikiniame teatre, visos solistės tapo laureatėmis. Tauragės MKC, Alinos Dambrauskienės mokinė šešiolikmetė Meidė Šlamaitė užėmė 1-ą vietą ir džiaugėsi dar dviem specialiaisiais apdovanojimais: už artistiškumą ir sceninį įvaizdį. 11-os metų kategorijoje Atėnė Ravinkaitė užėmė 2-ą vietą, Atėnė Kiliokaitytė-3-ą vietą, o Lolitos Nausėdienės mokinė Viltė Kirstukaitė – pirmąją.

Meidės mama Asta pasakojo, kad konkurse nutiko kuriozinė situacija, iš kurios jaunoji solistė puikiai išsisuko ir pelnė renginio vedėjos pagyrimą už drąsą.

– Pasirodymo metu išsijungė jos mikrofonas, o ji toliau žaismingai dainavo ir vaidino scenoje. Nors Meidei techniniai nesklandumai buvo tikras iššūkis ir pareikalavo daug drąsos ir jaudulio. Renginio vedėja džiaugėsi Meidės drąsa scenoje, sakė, kad ne kiekvienas atlikėjas taip išsisuktų, tik puikus aktorius, – konkurso užkulisių nuotaikomis pasidalijo mama.

Renginio vedėjos dėmesio Meidė sulaukė ir dėl to, kad šiame konkurse yra gavusi daugiausia apdovanojimų.

Konkursas tikru išbandymu virto ir Atėnei Ravinkaitei, kuri turėjo sukaupti visas jėgas, kad sirgdama atliktų sudėtingą kūrinį. Nors po pasirodymo tryško ašaros, jos pastangos buvo įvertintos kompetentingos komisijos.

Įdomu tai, kad abiem Atėnėms yra po 11 metų, o tai reiškia, kad jos varžosi toje pačioje amžiaus kategorijoje. Paklausus vadovės, kaip mergaitės su konkurencija susitvarko, A. Dambraskienė šypsodamasi sakė:

– Kokia gi konkurencija, kai į konkursą vyksti tuo pačiu automobiliu, drauge vaikštai Vilniaus gatvėmis, daliniesi savo paslaptimis, viena kitą padrąsini prieš išeinant į sceną. Įsijausti į dainą, dovanoti žiūrovui savo emocijas, atlikti kūrinį kuo nuoširdžiau, negalvojant apie tai, kokią vietą užimsi, visa tai atveda į pergales, kurios skatina tobulėti, siekti kuo geresnių rezultatų, nutiesia kelius į vis sudėtingesnius konkursus.

Daugiau straipsnių