Aktualijos

Vairuokite atsakingai: pažeidimus fiksuoja nežymėti policijos automobiliai
  • Įkelta: 2019-02-04
Skaitytojo atsiųsta nuotrauka

Policija praneša, jog kelių eismo taisyklių pažeidėjų stebėjimui pajungtos didesnės pajėgos, tarp jų ir nežymėti automobiliai.

„Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atsižvelgdami, kad keliuose dėl transporto priemonių vairuotojų nesugebėjimo įvertinti važiavimo sąlygų bei savo sugebėjimų, neretai pasitaikančių atvejų, kai nesilaiko eismo taisyklių reikalavimų, vairuojama chuliganiškai ir taip keliamas pavojus kitiems eismo dalyviams, siekdami užtikrinti tinkamą eismo kontrolę visą vasario mėnesį vykdo prevencinę priemonę“, – pranešė Tauragės AVPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė.

Informuojama, jog patruliuojama ir policijos skiriamaisiais ženklais nežymėtais automobiliais. Priemonė bus vykdoma visą vasario mėnesį kiekvieną dieną, atsižvelgiant į avaringiausias vietas bei vietose, kur labiausiai tikėtini pažeidimai.

Prevencinės priemonės metu nuo vasario 1 d. iki vasario 3 d. jau buvo užfiksuota: 13 lenkimų per sankryžą, 2 lenkimai per ištisinę juostą, 1 vairuotojas nepraleido pėsčiojo per perėją ir 1 vairuotojas nesustojo prieš geležinkelio pervažą.


 

Daugiau straipsnių