Aktualijos

Moksleivių kūrybos centras sulauks remonto
  • Įkelta: 2019-01-31

Tauragės moksleivių kūrybos centrą (MKC) pamėgo jau kelios tauragiškių kartos. Tauragiškiai viešai komentavo atsimenantys, kad MKC erdvės viename iš Pilies korpusų nesikeičia dešimtmečius. Iškart po Naujųjų pasklidusi žinia, kad MKC sulauks remonto, pradžiugino ir jame dirbančius, ir jį lankančius žmones. Atsinaujinusiame MKC, į kurį kasmet susirenka per tūkstantį Tauragės rajono moksleivių, ieškančių kūrybinės erdvės ir pedagoginės pagalbos asmenybės saviraiškai, turiningam laisvalaikiui, pomėgiams sąlygos bus dar geresnes. Čia pakaks vietos ir dėmesio ne tik vaikams ir jaunimui, bet ir suaugusiesiems.

Siekiant pagerinti vaikų ir jaunimo neformalaus ugdymo sąlygas Tauragės moksleivių kūrybos centre, numatyta sutvarkyti pastato patalpas, atnaujinant ir pritaikant jas neformalaus vaikų ir jaunimo ugdymo poreikiams. Sausio 7-ąją su UAB „Virdaleka pasirašyta“ Tauragės moksleivių kūrybos centro (MKC) vidaus patalpų remonto sutartis. Darbus, kurių vertė 285 950 Eur, planuojama atlikti iki kitų metų vasario mėnesio. Remontuojamas bus didysis pastatas prie gatvės, kurio rūsiuose jau veikia rekonstruotos Pilies menės.

Atliekant numatytus darbus bus atnaujintos klasės, salė, įrengti ir sutvarkyti sanitariniai mazgai, atlikti kiti remonto darbai. Tauragės rajono moksleivių poreikiams skirtos patalpos bus pritaikytos žmonėms su negalia – bus įrengtas keltuvas.

„Tauragės žinių“ pakalbinta MKC direktorė Jolanta Kazlauskienė pasakojo, kad kolektyvas džiaugiasi sulaukęs remonto ir pamažu ruošiasi išsikraustyti:

– Ruošiamės, rūšiuojamės, laukiame ir džiaugiamės. Keičiame tvarkaraščius, spaudžiamės, administracijos darbuotojai susigrūs į kabinetus po daugiau žmonių, vadovai irgi spaudžiasi, kas kraustosi į kitą korpusą, o tiems, kurių kolektyvams reikia didesnių patalpų, ieškome jų kur nors netoliese.

Pasak jos, jau sausio 30-ąją numatytas pirmasis susitikimas su rangovais.

Dar viename korpuse (nuo Pilies aikštės pusės) intensyviai atliekami fasado tvarkymo darbai. Fasadas šiltinamas, atliekama jo apdaila, rengiama garsinė, vaizdinė, priešgaisrinė signalizacija, atnaujinamas įėjimas į pastatą. Šiuos darbus, kurių vertė 49 899,94 Eur, UAB „Apastata“ planuoja atlikti per 10 mėnesių. Jo vidus nebus remontuojamas, kadangi šis pastatas nėra istorinio paveldo objektas – jis pastatytas kur kas vėliau. Tačiau, pasak J. Kazlauskienės, remonto jam nelabai ir reikia – jis nuolat po truputį remontuotas savo jėgomis.

Daugiau straipsnių