Aktualijos

„Siaubo kambarys“ persikėlė į Tauragės viešbučio rūsį
  • Įkelta: 2018-10-30

Visoje Lietuvoje išgarsėjęs Dauglaukio „Siaubo kambarys“ keičia lokaciją. Tūkstančius žmonių pritraukiantis dviejų dienų renginys šiemet įsikurs Tauragės viešbučio rūsyje. Kaip „Tauragės žinioms“ teigė projekto organizatorius Vidas Metrikis, įrengti „Siaubo kambarį“ mieste pageidavo lankytojai. Esą taip bus patogiau nepilnamečiams, neturintiems galimybių nuvažiuoti į užmiestį.

Patogesnė vieta

Kasmetinį spalio pabaigos siaubo renginį organizuoja Diana Metrikytė, Gabrielė Jasaitytė ir Vidas Metrikis. Tauragiškiai teigia, kad ši jų iniciatyva plečiasi ir kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo. V. Metrikio teigimu, šiemet jis atliko privalomąją karo tarnybą, todėl laisvo laiko beveik neturėjo. Vyras teigia, kad galvoje sukosi mintys, jog šiemet „Siaubo kambario“ surengti nepavyks, tačiau jas išblaškė nuolatinių lankytojų klausimai ir žinutės.

– Mums rašo ir skambina žmonės, teiraujasi, ar bus šiemet „Siaubo kambarys“. Bus, tik dar negaliu atsakyti, koks. Tikriausiai į šių metų renginį sudėsime viską, kas buvo geriausia per visus sezonus, – pasakojo V. Metrikis.

Pašnekovas teigė, jog persikelti iš Dauglaukio kultūros rūmų į Tauragę planavo jau seniai. Tačiau vis nerasdavo tam tinkamų patalpų. Idėją rengti „Siaubo kambarį“ viešbučio rūsyje pasiūlė naktinio klubo savininkas Šarūnas Paulikas.

Pasitarus su viešbučio savininku, buvo nuspręsta atverti visą rūsį su paslaptingais jo koridoriais. Kaip teigė V. Metrikis, ši vieta turi paslaptingą aurą, net nesumontavus visų iki tol naudotų dekoracijų.

Svarbiausia šių metų renginio organizatorių siunčiama žinia – „Siaubo kambarys“ bus prieinamas visiems žmonėms, miesto centre – strategiškai patogioje vietoje.

– Anksčiau vaikai ir jaunimas negalėdavo atvykti be suaugusiųjų. Jau seniai planavome sudaryti sąlygas apsilankyti visiems, – teigė V. Metrikis.

Skatina turizmą

„Siaubo kambarį“ pastaraisiais metais per keletą dienų aplanko daugiau nei 1 000 žmonių. Negąsdina lankytojų nei rudeniškos oro sąlygos, nei susidarančios eilės prie įėjimo. 

Žinia apie „Siaubo kambario“ projektą pasklido po visą Lietuvą. Turistų grupės atvažiuoja iš Klaipėdos, Palangos, Kauno ir aplinkinių rajonų. Apsilankę Dauglaukyje, svečiai teiraujasi ir apie kitas lankytinas vietas Tauragėje. Ši pramoga trunka vos 10 minučių, tad turistai nori sužinoti daugiau apie visą kraštą. Kartais domisi, ar čia yra viešbučių, kitokių pramogų.

Kaip ir kiekvienais metais, ne tik sukurti išskirtinę aplinką, bet ir padėti paties renginio metu pasitelkiama daugiau nei 15 žmonių komanda. V. Metrikio teigimu, savanorių netrūksta, vyras pripažino, kad jų atsirado tiek daug, kad net ne visus juos galįs priimti.

Geriausi efektai

Praėjusiai metais „Siaubo kambaryje“  veikė įranga, suteikianti įvairių pojūčių: garsą, vėją, šilumą, šaltį. Dauglaukio kultūros namai pasikeitė neatpažįstamai: buvo nukabinti šviestuvai, užtamsinti langai, išnešti kilimai, išimtos durys. Pirmame ir antrame aukštuose buvo įrengti baimės kambariai, naudojant specialiuosius efektus: lazerius, anglies dioksido patrankas, lankytojus „atakavo“  šalto ir šilto oro gūsiai.

– Procesas dar tik prasidėjo, o tikslios vizijos dar neturime. Dabar tariamės su tiekėjais dėl efektų, – šią savaitę „Tauragės žinioms“ teigė V. Metrikis.

Naktinio klubo vadovo Š. Pauliko teigimu, šiemet nebereiks lankytojams laukti eilėse ir šalti. Kelias į „Siaubo kambarį“ eis per muzikos klubo „Rūsys“ patalpas. Čia visi galės išgerti arbatos ar kavos, jaukiai pasitikti paruoštą adrenalino dozę.

„Siaubo kambarys“ šiemet veiks spalio 30–31 dienomis, nuo 17 iki 23 valandos. Įėjimo mokestis – 4 eurai. Trečiadienį po jo uždarymo „Rūsyje“ rengiamas specialiųjų efektų kupinas vakarėlis. Į renginį bus įleidžiami tik pilnamečiai asmenys.  

Daugiau straipsnių