Aktualijos

Rudeninė mugė vilioja įvairenybėmis
  • Įkelta: 2018-10-12

Šiandien ir rytoj Pilies akštėje veikia tradicinė rudens mugė. Lepinant šiltam orui ir saulutei, tauragiškiai noriai būriuojasi prie prekystalių. O ir įsigyti tikrai yra ką. 

Į Tauragės Pilies aikštę susirinko prekybininkai iš visos Lietuvos ir net kaimyninių šalių. Po atviru dangumi įsikūrusiose palapinaitėse galima įsigyti tradicinių tautodailininkų ir amatininkų dirbinių, išskirtinių nemasinės gamybos produktų, tautinio kulinarinio paveldo produktų – skanių kaimiško rūkymo lašinukų, dešros, naminės duonos, pyragų. Akį traukia ir amatininkų darbai: pinti krepšiai, mediniai šaukštai, padėklai, gaminiai iš veltinio. Sodininkai čia ras gausybę vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų. 

Dauguma prekybininkų, atvykusių iš Jurbarko, Vilniaus, Marijampolės, Pakruojo ir kitų miestų,  šiandien įsikūrusių miesto centre, Tauragėje lankosi nebe pirmą kartą. 

Kaip visuomet gausu mėsos ir duonos gaminių, šviežiai rūkytos žuvies bei kitų gardumynų, natūralių sveikatos priežiūros priemonių. Kas dairosi, kuo artėjant žiemos sezonui atnaujinti garderobą, o kas net renkasi Kalėdų dovanas. Stalai nukrauti įvairenybėmis – nuo smulkių aksesuarų iki buities rakandų. 

Mažųjų laukia atrakcionai, o suaugusieji gali išmėginti mugėje trumpam įsikūrusią senovinę fotoateljė.

Šiandien mugė veiks iki 18.00 val., rytoj – nuo 9.00 val. iki 16.00 val.

Daugiau straipsnių