Aktualijos

Teks pakentėti be karšto vandens
  • Įkelta: 2018-09-21

UAB Tauragės šilumos tinklai, įgyvendinantys Europos Sąjungos struktūrinių fondo lėšų finansuojamą projektą „Tauragės centralizuoto šilumos tiekimo tinklų modernizacija“, dalį centrinių Tauragės gatvių daugiabučių paliko be karšto vandens.

Daugiau nei savaitę be karšto vandens gyvenantys Bažnyčių, Vasario 16-osios gatvių gyventojai skundžėsi, kad apie remonto darbus perspėti nebuvo. Informaciniai pranešimai buvo iškabinti tik antradienį.

– Dėl vykdomo projekto vartotojai patiria diskomfortą, kadangi yra nutraukiamas  karšto vandens tiekimas, kitaip nėra galimybės demontuoti ir montuoti termofikacinio vamzdyno trasų, taip pat nėra šakotinės trasos sužiedinimo. Po rekonstrukcijos ateityje avarijos ar privalomojo remonto metu yra numatyti papildomai sužiedinimai ir bus galimybė remontą vykdyti pajungus termofikacinio vandens srautą kita schema, – teigė Šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas.

Dėl atkarpos nuo Dariaus ir Girėno g. (Tauragės pilis, šilumos punktas) iki Bažnyčių gatvės remonto karštas vanduo netiekiamas Pirminės sveikatos priežiūros centrui, ligoninei, restoranui „Banga“ ir Tauragės viešbučiui. Taip pat daugiabučiams, esantiems Respublikos g. 4, 7, Bažnyčių g. 15, 17, Dariaus ir Girėno g. 16 A, Vasario 16-sios g. 3.

Vykdant darbus daugiabučių kiemuose dviem savaitėms (nuo rugsėjo 20 iki spalio 3) atjungtas karštas vanduo Vasario 16-osios penktajame name ir Bažnyčių gatvės 9 ir 13 namuose.

Atliekant darbus šilumos kamerose nuo rugsėjo 19 iki 24 dienos karštas vanduo netiekiamas Bažnyčių g. Nr. 5, 7, Vasario 16-sios g. Nr. 8, 8 A, 10, Gintaro g. Nr. 30.

A. Arcišausko teigimu, baigus vykdyti darbus išvardytuose ruožuose, bus beveik baigtas įgyvendinti projektas, liks tik gerbuvio atstatymo darbai. Šiuo metu yra pakeista 85 proc. trasų iš 3,44 km.

Tauragės šilumos tinklų direktorius informavo, kad vykdant trasų modernizavimo darbus yra pažeistas magistralinio vamzdžio flanšinis jungimas, dėl ko yra numatomas karšto vandens atjungimas visame Tauragės mieste iki 2 parų. Darbus planuojama atlikti greičiau, bet yra ir tikimybė, jog taip greitai sutvarkyti nepavyks.

Tauragės šilumos tinklų administraciją atsiprašo vartotojų dėl susidariusių nepatogumų ir dėkoja už kantrybę ir supratingumą.

Daugiau straipsnių