Aktualijos

Tauragiškiai ringe vargo neturėjo
  • Įkelta: 2018-09-26

Beno Dragūno nuotrauka

Kovinių sporto šakų mėgėjai savaitgalį mėgavosi pasirodymais „Dream Boxing & KOK World Series 2018“ turnyre. Ringe žiūrovai išvydo du atletus, kurie sportinę karjerą pradėjo Tauragėje.

Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame profesionalaus bokso ir mišrių kovos menų turnyre pasirodė žinomi kovotojai ne tik iš Lietuvos, bet ir Anglijos, Graikijos, maroko,Ukrainos, Vokietijos, Lenkijos. Ringe susigrūmė olimpietis Evaldas Petrauskas, kuris pagal bokso taisykles, mažiau nei per minutę, įveikė varžovą ukrainietį Denysą Kaušaną.  

„Dream Boxing & KOK World Series 2018“ turnyre žiūrovai galėjo pasimėgauti puikia kovotojo Sigito Gaižausko pergale. Tauragėje sportinę karjerą pradėjęs 33 metų kovotojas, dabar sportuoja ir gyvena Tailande. Atvykęs į Kauną kikboksininkas varžovą iš Didžiosios Britanijos įveikė jau pirmame raunde, po tikslaus smūgio koja į galvą.

Sunkiasvorių kategorijoje dar viena pergalę pasiekė tauragiškis Tomas Pakutinskas. 113 kg sveriantis, Vilniaus klubo „Rings“ kovotojas susitiko makedoniečiu Vaklu Paraskevu (93 kg).

Praėjus vos pusei minutės nuo kovos pradžios T. Pakutinskas parvertė varžovą ir pabandė varžovo galimybes parteryje. 44 sekundę tauragiškis užlaužė varžovo ranką ir buvo paskelbtas varžybų nugalėtoju. Po kovos tauragiškis pergale džiaugėsi rankose laikydamas savo dukterį.

Į „Dream Boxing & KOK World Series 2018“ turnyrą „Žalgirio“ arenoje atvyko apie 4 tūkst. žiūrovų. Varžybas stebėjo ir SEL grupės lyderis Egidijus Dragūnas, kuris linksmai nusiteikęs laiką leido klubo „Rings“ ir tauragiškio kovotojo Tomo Pakutinsko kompanijoje.

Per gyvenimą sporto ritmu
  • Įkelta: 2018-09-21
Daugiau straipsnių