Aktualijos

Rugsėjo 28-osios anonsas: rokiruotė mero komandoje
  • Įkelta: 2018-09-27

Dešimt mėnesių be pokyčių išdirbusioje mero komandoje – vėl permainų vėjai. Keičiasi viena iš trijų mero patarėjų – vietoje „valstietės“ Sigitos Kiupelienės Sigitas Mičiulis pasirinko iki šiol jo referente dirbusią Solveigą Skarbaliūtę, mat jos kandidatūrą siūlė koalicijos partneriai. Šis politinio pasitikėjimo postas yra valstiečių ir žaliųjų sąjungos žinioje. Meras neslėpė, jog šios rokiruotės priežastys – artėjantys rinkimai. Naujausiame numeryje skaitykite apie politinius pažadus, verslo aktualijas ir kitas svarbias naujienas.

Artėjant rinkimams – rokiruotė mero komandoje. Dešimt mėnesių be pokyčių išdirbusioje mero komandoje – vėl permainų vėjai. Keičiasi viena iš trijų mero patarėjų – vietoje „valstietės“ Sigitos Kiupelienės Sigitas Mičiulis pasirinko iki šiol jo referente dirbusią Solveigą Skarbaliūtę, mat jos kandidatūrą siūlė koalicijos partneriai. Šis politinio pasitikėjimo postas yra valstiečių ir žaliųjų sąjungos žinioje. Meras neslėpė, jog šios rokiruotės priežastys – artėjantys rinkimai. Rajono galva laikosi pozicijos, jog į politiką turi ateiti jaunimas.

Įmonių akcijos vis dar ant prekystalio. Praėjusį ketvirtadienį antrą kartą rengtas UAB „Dunokai“ privatizavimo aukcionas neįvyko. Nors akcijų paketo kaina buvo sumažinta 5 proc. – iki 871 150 Eur, pasiūlymo nepateikė nė vienas potencialus pirkėjas. Kaip vyksta tolimesnis įmonių pardavimo procesas domisi „Tauragės žinios“.

Gintaras Bertašius: „Butkevičiaus vyriausybė pažadų neištesėjo“. Buvusios premjero Algirdo Butkevičiaus ir Tauragėje rinkto Seimo nario Dariaus Petrošiaus duotas žodis 2016 m. skirti finansinę paramą „Vilkyškių pieninei“ šią savaitę prisimintas savivaldybės Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komisijos posėdyje. Paaiškėjo, kad žadėta 244 tūkst. eurų suma pieno perdirbėjai skirta nebuvo, o situaciją ištaisė tik dabartinė „valstiečių“ vyriausybė.

Kaukėtų vyrų grobis – loterijos bilietėliai. Trečiadienį apie 21 valandą į Vytauto gatvėje esančią parduotuvę įsiveržė du kaukėti vyrai. Paaiškėjo, jog apiplėšti bandyta mažmeninės prekybos tinklo „Aibė“ krautuvę „Gulbelė“, kuri įsikūrusi liūdnai pagarsėjusio bendrabučio pirmame aukšte. 

Klinika „Medicinos namai“ jau laukia pacientų. Pirmadienį Tauragėje duris atvėrė nauja gydymo įstaiga – klinika „Medicinos namai“. Jaukiai įrengtose patalpose darbuojasi du tauragiškiams puikiai pažįstami šeimos gydytojai – Gediminas Jancevičius ir Toma Geštautaitė. Apie teikiamas klinikos paslaugas skaitykite penktadienio numeryje.  

Pažintis su naujuoju Pagramančio klebonu Vytautu Petrausku. Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo dekretu Pagramančio Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonu rugpjūčio mėnesį paskirtas Garbės kanauninkas Vytautas Petrauskas. Jis atkeltas iš Ylakių Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelės Marijos parapijos klebono ir Skuodo dekanato vice dekano pareigų. O į Ylakių parapiją vyskupas paskyrė buvusį Pagramančio kleboną Vaidotą Vitę. „Tauragės žinios“ Garbės kanauninko Vytauto Petrausko paprašė pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais Pagramantyje.

Kryžkalnyje užbaigta koplyčia partizanų atminimui. Kryžkalnyje tamsiu paros metu jau iš tolo šviečia partizanų atminimui skirtos koplyčios kryžius, apšviesta ir pati koplyčia bei į ją vedantys laiptai.  Tuo tarpu Laivės gynėjų sąjunga puoselėja planus netoliese pastatyti didžiulį memorialą, pratęsiantį partizanams įamžinti skirtą architektūrinį ansamblį – obeliską-kalaviją. 

Popiežiaus vizitas. Ką jis reiškia tauragiškiams? Savaitgalį Lietuvoje lankęsis Romos katalikų Popiežius Pranciškus sulaukė didelio visuomenės dėmesio. Pasiruošimo pontifiko sutikimui darbų ir jo vizito metu savanoriavo 1000 žmonių, tarp jų – gausus būrys iš Lietuvos šaulių sąjungos bei skirtingų skautų organizacijų. Pamatyti Popiežių panoro ir būrys tauragiškių. Šeštadienį į susitikimą su Pranciškumi, skirtą jaunimu, vyko 50-ties žmonių autobusas. Dar trys autobusai – į Kauną, dalyvauti Popiežiaus laikomose Šv. Mišiose. Vien Šaulių sąjungos atstovų – per 50 bei dar 100 tikinčiųjų. Kai kurie tauragiškiai į Vilnių ir Kauną važiavo su šeimomis, išskirtiniais kadrais ir emocijomis jie dalijosi socialiniame tinkle „Facebook“. 

Paskaitę „Tauragės žinias“ sužinosite, Tauragės apylinkės prokuratūros pastato istorija. Laikraštyje rasite naujienas apie pagalbą darželinukams. Taip pat domimės, kur patalpų ieško Nacionalinis kraujo centras Tauragėje.

Gero skaitymo.

Per gyvenimą sporto ritmu
  • Įkelta: 2018-09-21
Daugiau straipsnių