Aktualijos

Pasveikino trejetuką ir ketvertuką
  • Įkelta: 2018-09-25

Rugsėjo mėnuo ypatingas dviems gausioms rajono šeimoms. Trečiąjį gimtadienį minėjo rugsėjo 8 dieną gimęs ketvertukas ir rugsėjo 23 dieną gimęs trejetukas.  

Rugsėjo 8 dieną Kauno klinikose pasaulį išvydęs tauragiškių ketvertukas šiemet jau švenčia trečiąjį gimtadienį. 4 mergaites ir du vyresnius sūnus auginančią Liną Strangienę pasveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, mero pavaduotoja Virginija Eičienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė.

Lėja, Luknė, Luka ir Milena – visos keturios mažylės labai skirtingos ir išvaizda, ir charakteriu. Mergaitės pasaulį išvydo po cezario pjūvio operacijos, rugsėjo 8-ąją. Jos gimė kas minutę (9:29, 9:30, 9:31 ir 9:32). Tuomet jų svoris svyravo nuo 1,022 kg iki 1,780 kg. Pasak L. Strangienės, nors mergaitės auga smagios ir judrios, mažiausioji turi sveikatos problemų.

Gimus ketvertukui, Tauragės rajono savivaldybė gausiai šeimai skyrė 1520 eurų išmoką, erdvų ir patogų būstą.

„Ačiū, jog auginate net šešis šaunius tauragiškius. Linkime stiprybės, harmonijos, sutarimo. Aukite sveiki, gražūs ir laimingi“, – teikdami dovanas linkėjo rajono vadovai.

Rugsėjo 23 dieną Vidos ir Mariaus Bendoraičių šeimoje augantis trejetukas taip pat švenčia jau trečiąjį gimtadienį. Batakiuose gyvenančioje šeimoje kartu su trynukais auga dar viena dukra. Įteikdami atvežtas dovanas bei bendraudami su mažyliais, rajono vadovai palinkėjo tėveliams meilės ir kantrybės, išminties ir sėkmės auklėjant ir auginant Tėvynei gražų vaikų būrį.

 

 

Per gyvenimą sporto ritmu
  • Įkelta: 2018-09-21
Daugiau straipsnių