Aktualijos

Ekstremalai rinkosi J. V. Kalvano parke
  • Įkelta: 2018-06-06

PhotoRo nuotrauka

Praėjusį savaitgalį Tauragėje įvyko trečiasis ekstremalaus sporto mėgėjų renginys „Tauragė JAM 2018“. Riedlenčių, paspirtukų ir BMX dviračių kategorijoje varžėsi 50 sportininkų.

Organizatoriaus Kristijono Bartkaus teigimu, renginys buvo skirtas ne tik ekstremalaus sporto mėgėjams, bet ir pradedantiesiems, norintiems lavinti įgūdžius riedlente ar dviračiu.

– Mūsų tikslas yra skatinti jaunimą daugiau judėti ir, žinoma, kelti ekstremalaus sporto lygį Lietuvoje, – teigė K. Bartkus.

Į varžybas Tauragėje susirinko apie 50 dalyvių. Geriausiai pasirodė svečiai iš Lietuvos didmiesčių. BMX dviračių kategorijoje nugalėjo klaipėdietis Tautvydas Gelumbickas, antras liko panevėžietis Gintaras Šaparnis, trečias – Klaipėdos atstovas Karolis Lamsargis.

Paspirtukų kategorijoje nugalėjo Vilniaus atstovas Justas Tuskenis, už nugaros palikęs šilutiškį Deividą Plikaitį. Trečiąją vietą iškovojo tauragiškis Vestinas Jagminas.

Riedlenčių kategorijoje nugalėtoju buvo pripažintas klaipėdietis Rokas Ignotas. Antrąją ir trečiąją vietas iškovojo vilniečiai Marius Paliūnas ir Mindaugas Lukoševičius.

Pasak K. Bartkaus, mūsų mieste nėra daug šios sporto šakos entuziastų. Iš visų geriausius rezultatus demonstruoja Tauragės paspirtukų kategorijos atstovai.