Aktualijos

Birželio 8-osios numerio anonsas: Tauragėje neliks morgo?
  • Įkelta: 2018-06-07

Nuo liepos 2-osios nutraukiama Valstybinės teismo medicinos tarnybos (VTMT) Tauragės poskyrio veikla. Kartu atleidžiami ir 4 joje dirbę darbuotojai. Ant plauko pakibo ir morgo likimas – ar Tauragėje kas nors teiks mirusiųjų saugojimo paslaugas – neaišku. Taip pat laikraštyje – Valstybinių miškų urėdijos padalinių vadovų atrankos komisija išranki – iš 4 tauragiškių kandidatų į kėdę kol kas nesėdo nė vienas. Vyriausybė paskelbė privatizuojamų valdiškų įmonių sąrašą. Ar tarp jų yra Tauragės butų ūkis ir „Dunokai“ – sužinosite paskaitę „Tauragės žinias“. Už ką Lomių seniūnaitį pliekia svainis, kiek darželinukų nepateko į priešmokyklines ugdymo įstaigas, apie Sąjūdžio Tauragėje istoriją bei įspūdžiai iš savaitgalį praūžusios miesto šventės – penktadienio laikraštyje.

Tauragėje neliks morgo? Nuo liepos 2-osios nutraukiama Valstybinės teismo medicinos tarnybos (VTMT) Tauragės poskyrio veikla. Kartu atleidžiami ir 4 joje dirbę darbuotojai. Vienas jų – tauragiškiams puikiai pažįstamas Antanas Gedminas, Tauragėje dirbantis nuo 1973 metų. Dėl optimizavimo su savo komanda atleidžiamas patyręs specialistas konstatavo, kad naikinami gyvųjų ir mirusių asmenų tyrimai bus atliekami Jurbarke, o tai neabejotinai sukels nepatogumų rajono gyventojams. Ant plauko pakibo ir morgo likimas – ar Tauragėje kas nors teiks mirusiųjų saugojimo paslaugas – taip pat neaišku.

Urėdijų vadovų konkursas: iš 4 kandidatų neįtiko nė vienas. Gegužės pabaigoje paskelbti Valstybinių miškų urėdijos regioninių padalinių vadovų konkurso rezultatai. Paaiškėjo, jog atrinkta tik 16 iš 26 padalinių vadovų, 4 iš jų – buvę urėdai. Kas vadovaus kitiems 10-čiai teritorinių padalinių, tarp jų ir Tauragės, nenuspręsta. Konkurse dalyvavę 4 tauragiškiai atrankos komisijai neįtiko. Birželio 6-ąją paskelbtas naujas konkursas, kurio reikalavimai gerokai kuklesni.

Padegėjas suimtas. Skelbiamas draudimas lankytis miškuose. Devyniolika gaisrų Šilinės girininkijoje sukėlęs vyriškis suimtas trims mėnesiams. Apklausos metu kaltinamasis logiškai paaiškinti, kodėl padeginėjo miškus, negalėjo. Pirmadienį Priešgaisrinė gelbėjimo valdyba paskelbė, kad dėl sausros gyventojams draudžiama lankytis miškuose.

Svainio pavydas: Lomių seniūnaičiui grasina „TV pagalba“. Lomių kaimo seniūnaitis Algimantas Ramanauskas vėl neįtinka savo svainiui. Į „Tauragės žinių“ redakciją paskambinęs Kęstutis Ambroza peikė seniūnaičio darbą ir tikino, kad tokios betvarkės Lomiuose dar nėra buvę.

Darželių trūkumą spręs atidaromos naujos grupės. Birželio pirmąją paaiškėjo, kurie vaikai pateko į Tauragės rajone veikiančius darželius. Ne visi sulaukė džiugių žinių – vietos ikimokyklinio ugdymo įstaigoje negavo dviejų vaikų mama Ingrida. Moteris savo atžalą norėjo leisti į VRCM „Pušelė“, tačiau liko už borto. Administracijos direktorius tikina, kad darželių trūkumo problemą padės išspręsti planuojamos atidaryti penkios darželio grupės.

Minėjo Lietuvos sąjūdžio 30-metį. Sekmadienį Vilniaus Švenčiausiosios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyko Lietuvos Sąjūdžio tarybos organizuojamas XVI Lietuvos Sąjūdžio suvažiavimas. Sostinėje vykusiuose Lietuvos atgimimo minėjimo renginiuose dalyvavo ir tauragiškiai.

Šauliai pagamino 6 metrų aukščio kryžių. Liepos 6-ąją, minint Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, Žygaičiuose bus pastatytas daugiau nei toną sveriantis 6 metrų aukščio ąžuolinis kryžius. Kaip teigia Šaulių sąjungos Tauragės Juozo Kasperavičiaus 2-osios kuopos vadas Sigitas Ozgirdas, tai – šios organizacijos dovana Tauragei ir Lietuvai.

Kaip paruošti šparagus rasite priede „Sveika šeima“, taip pat galėsite pasigrožėti savaitgalį praūžusios Miesto šventės vaizdais.

 

 

 

Daugiau straipsnių